"לדעתי הוא טועה, כנראה רוצה למכור יותר ספרים"

"לדעתי הוא טועה, כנראה רוצה למכור יותר ספרים" בניטס. \עדיף שאתעלם מזה\ | צילום: Gettyimages
בניטס משיב לג'רארד על הטענות בספרו. ולמה הרגיז את אוהדי ריאל?
סטיבן ג'רארד פרסם בספר שלו שאחד המנג'רים אותם לא אהב את רפא בניטס למרות שזכה איתו בליגת האלופות. בניטס אמר לטלוויזיה הספרדית: "קראתי את הציטוטים מהספר של ג'רארד, לדעתי הוא טועה. אני חושב שהוא כנראה כתב את כל זה רק בגלל שהוא רוצה למכור יותר ספרים, אבל בגלל שיש לי כבוד אליו, לליברפול ולאוהדים שלה עדיף שאתעלם מכל זה. הוא כתב ספר ואני עכשיו המאמן של ריאל מדריד, דברים כאלה מוכרים".


ג'רארד כתב בספר שלו: "לא חושב שבניטס אהב אותי כבן אדם ואין לי מושג למה. זו הייתה ההרגשה שלי". ג'רארד סיפר שז'ראר הוייה, המנג'ר לפני רפא, היה קרוב מאוד אליו. הוא טס יחד עם אימו של סטיבי ג'י ליורו ב-2004 שם פגשו את בניטס. "רפא לחץ לאמא שלי את היד והשאלה הראשונה ששאל אותה היתה אם אני אוהב כסף?", כתב ג'רארד. "חשבתי לעצמי איזו מין שאלה היא זאת. זה מה שיש לך להגיד כשאתה פוגש לראשונה אמא של שחקן?".


הוא אמר שהוא יכול להרים טלפון לכל מנג'ר שהיה לו חוץ מרפא בניטס. מאמן ריאל מדריד הצליח להרגיז אתמול שוב את אוהדי הקבוצה כאשר פעם שנייה העונה לא הסכים לומר שכריסטיאנו רונאלדו הוא השחקן הכי טוב בעולם. דבר שז'וזה מוריניו וקרלו אנצ'לוטי עשו כל הזמן כשאימנו את הבלנקוס.


בניטס אמר: "הוא שחקן מעולה, אחד הטובים שאימנתי אי פעם, אבל אני לא יכול להגיד אם הוא הטוב ביותר בעולם. כרגע הוא עבורי הכי טוב בעולם, כי הוא שחקן שלי".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ