תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ערן זהבי: "קיבלנו סטירה, אבל נתמודד"

זהבי. ינסה יותר בפעם הבאה | צילום: Gettyimages
יוקאנוביץ': "צריך להשתפר, מצפה שבמשחק הבא נהיה יותר תחרותיים"

"שיחקנו נגד יריבה חזקה מאוד, היה לנו משחק קשה", סיכם סלבישה יוקאנוביץ' בפשטות אחרי שמכבי ת"א הובסה 4:0 על ידי צ'לסי במשחק הפתיחה של שלב הבתים בליגת האלופות.

 

"הם שלטו, הבקיעו את השערים ולקחו את שלוש הנקודות", הוסיף הסרבי. "זו תחרות חדשה עבורנו. אחרי 11 שנה חזרנו לליגת האלופות. אנחנו צריכים להיות טובים יותר כדי להתמודד בתחרות הזאת".

 

 

"כיבדנו אותם יותר מדי", הוסיף ערן זהבי שהרגיש שאפשר היה להוציא יותר. "לא היינו מספיק אגרסיבים, עשו מה שרצו מולנו. צ'לסי ברמה הרבה גבוהה מאיתנו, אבל ננסה לקחת דברים מהמשחק הזה למשחקים הבאים. קיבלנו סטירה, נתמודד איתה".

 

"כיבדנו אותם יותר מידי" (Gettyimages)

 

"לא האמנתי שנהיה יותר טובים, ידעתי שלא נהיה דומיננטיים", הודה זהבי. "אבל יש פערים שאפשר בכל זאת לסגור. ביום נתון, אם היינו מתעלים, היינו יכולים אולי לעשות יותר".

 

"מאוכזב מהתוצאה", הוסיף אקס צ'לסי, טל בן חיים. "שני גולים מיותרים שאפשר היה למנוע, אבל תמיד הכי קל לדבר אחרי המשחק. השחקנים נתנו כל מה שהם יכולים. כל אחד יכול היה לתת קצת יותר".

 

בן חיים. ירד להרבה גליצ'ים הערב (AFP)

 

"יכול להיות שנגעתי בקוסטה בפנדל השני, אבל זה חלק מהמשחק", הודה הבלם. "כשמפסידים בתוצאה כזו אי אפשר להגיד ששיחקנו מצוין, אבל צריך להתייחס למי ששיחקה מולנו. צ'לסי הייתה מאוד רעבה מהרגע הראשון. ידענו שזה לא יהיה פשוט, מהרגש שהמשחק התחיל ראינו את האיכויות שלהם".

 

למרות התוצאה וגם היכולת החלשה, מול אלופת אנגליה חשוב לציין, יוקאנוביץ' הסתכל קדימה עם ציפייה: "הם מהרמה הכי גבוהה, אבל גם אנחנו קבוצת ליגת אלופות. אנחנו צריכים להשתפר, אפשר לשפר הרבה דברים, אבל נותרו לנו עוד חמישה משחקים בשלב הבתים. מצפה שבמשחק הבא נהיה יותר תחרותיים".

 

יוקאנוביץ' מול המיוחד. "הם מהרמה הכי גבוה" (Gettyimages)

 

למרות הניצחון המשכנע, ז'וזה מוריניו לא זלזל במכבי. "לפני המשחק לא חשבתי שמדובר ביריבה נוחה, אחרי המשחק אני חושב שהגיע לנו לנצח. אבל כשנגיע לישראל יהיה סיפור שונה לגמרי. ננסה להשיג נקודות לפני שנגיע, יהיה שם משחק קשה. נקווה שנבטיח את העלייה עוד לפני הגומלין".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ