תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"נלחמנו על בן, מצפים שיתנהג כמו מקצוען"

| צילום: עדי אבישי
בהפועל ת"א לא אהבו את התנהגותו של רייכרט, ששוב יפתח על הספסל

בהפועל ת"א מייחלים לניצחון הראשון העונה ובונים על המשחק מחר מול הפועל חיפה, כזה שיביא את שלוש הנקודות הראשונות העונה.

 

וואליד באדיר ניסה להרים את המוטיבציה במהלך האימון המסכם כשהרבה להעיר והרים את קולו באימון, כאשר המאמן הזמני עדיין מייחל לכך שיהפוך למאמן קבע.

 

 

באדיר החליט שגם מחר הקשר בן רייכרט שנקנה במיליון יורו ממכבי ת"א יפתח על הספסל. רייכרט, שלא תורגל בהרכב נראה מצוברח מאד ובקבוצה לא אהבו את התנהגותו של הקשר שלטענתם עושה פרצופים והםמתכוונים להבהיר לו שאם לא ישנה פאזה הוא ימצא את עצמו גם ביציע. "נלחמנו על בן כל הקיץ ואנחנו אוהבים אותו מאד, אבל גם הוא יודע שהוא צריך עוד זמן להיכנס לעניינים ואנחנו מצפים שיתנהג כמו מקצוען" אמרו הבוקר בחודורוב.

 

לאור האמירות, כתב רייכרט תגובה באינסטגרם ואמר: "רציתי להבהיר שאיני מאוכזב ממעמדי, אני שמח וגאה להיות שחקן הפועל ת"א וזה תמיד המעמד הכי חשוב עבורי. יש לנו משחק חשוב מחר בסמי עופר ואנחנו צריכים את הדחיפה שלכם וזה באמת לא משנה אם אהיה בהרכב או לא, תמיד אעשה הכל כדי לעזור לקבוצה לנצח".

 

באדיר. מקווה להישאר המאמן הראשי (עדי אבישי)

 

החלוץ דודו ביטון החלים מהפציעה במפשעה וצפוי לפתוח בחוד מול הקבוצה של טל בנין. בהגנה עדיין לא ברור אם איאד אבו עביד יהיה כשרי, כאשר עופר ורטה יחליף את המגן במידה ולא יעבור את מבחן הכשירות לפני המשחק.

 

הבעלים אמיר כבירי השוהה בחו"ל ממשיך בחיפוש אחר מאמן זר ונכון לעכשיו פוסל כל מועמד ישראלי. המטרה של כבירי היא למנות מאמן בתוך עשרה ימים, אך נכון לרגע זה אין אף מועמד קונקרטי.

 

הרכב משוער: חתוכה, אבו עביד (ורטה), גוטליב, וינטרה, שיימן, פנטילי, בומבה, אנטל, לינגאנה, אנטל, ביטון

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ