תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

היסטוריה בדרום: תואר ראשון להפועל אשדוד

המנצחים והגביע | צילום: יועד כהן, איגוד הכדוריד
האדומים זכו בגביע ווינר שופטים, אחרי 23:27 בגמר מול רמת השרון

התואר הראשון של העונה בכדוריד שייך להפועל אשדוד, ומדובר גם בתואר היסטורי למועדון מהדרום. אחה"צ (שישי), אשדוד גברה על א.ס רמה"ש 23:27 (8:11), במשחק גמר גביע ווינר שופטים שנערך בראשל"צ.

 

הפתיחה הייתה שייכת לרמה"ש שכבר הוליכה 1:3, אבל אשדוד עם יכולת נהדרת של אורן מאירוביץ בשער, לצד שערים חשובים של יותם טל, רועי ביטון וגיל כרמין שינו את התמונה כאשר אשדוד כבר הוליכה ביתרון של ארבעה שערים. במחצית השנייה, אשדוד שמרה על הקצב, ולא נתנה לרמה"ש להתקרב אליה יותר מדי.

 

 

בעשר הדקות האחרונות האדומים הוליכו 17:21, וחמש דקות לסיום אלעד טלקר קבע 19:24 וקירב את החניכים של וובה זייקמן לזכייה בגביע. רמה"ש לקחה פסק זמן, אבל בסופו של דבר הוא לא הועיל. דדי פרץ קבע 22:27, עמית גל צימק ואורן מאירוביץ' עוד הספיק לעצור פנדל בשניות הסיום.

 

בסיום העניקו יו"ר איגוד הכדוריד דורון שמחי ביחד עם יו"ר איגוד השופטים איילת אליאב, את הגביע לאדומים, ובראשם היו"ר עופר קושמרו והמנהל המקצועי שלום כהן שהובילו ופיתחו את המועדון הסימפטי בשנים האחרונות מהליגה השלישית ועד לבכירה. שפטו אלדד פלד ויוסי ימני.

 

כבשו לרמה"ש: עמית גל 9 שערים, אוברד ראדולוביץ וערן צרפתי  5 כ"א, דניאל שקלים, אלכס סיצ'נקו, עבדול ראשיד ואופור 1 כ"א , לאשדוד: יותם טל 8, רועי ביטון 6, דדי פרץ 3, אלעד טלקר, אלכס בושיץ, תיאומיר דודר, גיל כרמין ועומרי קושמרו 2 כ"א.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ