תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

באדיר: "הגעתי כעוזר, בעל הבית יחליט"

באדיר: "הגעתי כעוזר, בעל הבית יחליט"
המאמן הזמני חגג ניצחון ראשון. אוהד הפועל חיפה התמוטט ונפטר באצטדיון

הפועל תל אביב עדיין מחפשת מאמן ראשי, אבל בינתיים בהדרכת וואליד באדיר, עוזרו של מנדיונדו שמונה זמנית לתפקיד הראשי, השיגה 0:1 על הפועל חיפה - וזהו ניצחונה הראשון העונה.

 

"הכי חשוב שניצחנו את המשחק. זה נותן ביטחון לשחקנים, לצוות ולאוהדים – אנחנו כולנו ביחד", אמר באדיר המאושר בסיום המשחק בסמי עופר.

 

 

"בסך הכל ניצחתי משחק", הוסיף על כך שהוא בגדר המאמן הזמני, "יש בעל הבית והוא יחליט, באתי בסך הכל כעוזר מאמן. המשפחה שלי היא הפועל ת"א ואני רוצה להישאר פה כל הזמן".

 

על המשחק הוסיף מאמן האדומים: "אנחנו משתפרים ממשחק למשחק הכי חשוב לנצח כדי לקבל בטחון. יש לי כבוד להפועל חיפה, שיש לה מאמן טוב, אבל הגענו כדי לנצח ועשינו זאת".

 

רמזי ספורי, כובש שער הניצחון הוסיף: "תחושה נפלאה לחזור לכבוש. חיכינו לניצחון הזה, הוא שחרר לחץ ואני שמח שניצחנו". הקשר גם אמר בקצרה על כך שתחת מנדיונדו לא זכה לקרדיט גדול: "אני לא יודע למה עד עכשיו לא הייתי בסגל".

 

מנגד, בהפועל חיפה מאוכזבים עד מאוד מההפסד הביתי. המאמן טל בנין אמר: "אנחנו משתדלים לעשות כל מה שאפשר כדי שבשבת ניישם את הדברים על המגרש, אבל כדורגל זה משחק של ניצול מצבים וזה צריך להדאיג אותנו. אנחנו בתחילת הדרך אבל צריכים להתחיל לנצח משחקים בכוח"

 

בנין על הקווים מול באדיר. "צריכים יותר אומץ" (ערן לוף)

 

על הקושי מול הפועל ת"א בשנים האחרונות: "אני לא רוצה להתייחס לזה. אמרתי במחצית שאנחנו צריכים יותר אומץ, אבל זה לא בא לידי ביטוי. אנחנו מגיעים למצבים אבל לא מבקיעים וסופגים מצד שני. זה צריך להיעצר".

 

"אני לפני העונה לא הצהרתי כלום. הפועל חיפה רוצה לעשות עונה טובה ואני מאמין שעוד כמה מחזורים נראה לאן פנינו", סיכם בנין.

 

האדומים מהכרמל קיבלו בשורות קשות נוספות, כשנודע שאחד האוהדים המוכרים של הקבוצה נפטר היום לאחר שהתמוטט בלובי הכניסה לאצטדיון. האוהד (64) לקה בליבו, טופל רפואית במקום ופונה לבית החולים רמב"ם שם נקבע מותו.

 

דובר הקבוצה הוציא הודעה בנושא: "המועדון משתתף בצערה של משפחתה של אוהד הקבוצה אשר נפטר היום בכניסה לאצטדיון, עוד לפני שהספיק להיכנס ליציע. צוות מד"א הוזנק לבצע בו החייאה ומיד לאחר מכן ניידת נט״ן שהובילה אותו לבית חולים שם נקבע מותו. יהי זכרו ברוך".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ