תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סלובודאן דראפיץ': "יכול להיות שאין לנו אופי"

סלובודאן דראפיץ': "יכול להיות שאין לנו אופי"
המאמן לאחר ההפסד לבני יהודה: "אולי שחקנים צריכים ללמוד מה זה בית"ר"

משהו לא טוב עובר על בית"ר ירושלים. הקבוצה שבעונה שעברה הפתיעה את כולם והבטיחה מקום במוקדמות הליגה האירופית, עדיין מחפשת ניצחון לאחר שהפסידה היום (שבת) לבני יהודה 2:1. במהלך כל הקהל הירושלמי קרא למאמן, סלובודאן דראפיץ', להתפטר והמשיך גם לאחר שריקת הסיום.

 

"לפעמים שאתה מוביל בחוץ צריך לדעת לשמור על התוצאה", אמר דראפיץ' בסיום. "יכול להיות שאין לנו אופי, אבל אנחנו צריכים להיות יותר טובים. אולי זה גם קשור לשחקנים שחסרים לנו. בינתיים זה לא נראה טוב אבל ברגע שנגיע לניצחון הראשון, הכל יכול להידבק. אנחנו צריכים להתארגן מחדש והכל יהיה טוב".

 

 

"אולי השחקנים החדשים צריכים ללמוד מה זה אומר לשחק בבית"ר ירושלים, אני מקווה שהם יעמדו במבחן. אצילי היה היום פחות טוב, הוא היה קצת עייף מה שקורה לכל שחקן. אני לא דואג, יש לנו גם מחליפים טובים ובמשחק הבא הוא יהיה יותר טוב".

 

 

מבצע תחילת עונה , 1+1 על כל הבובות , לכו הביתה!

A photo posted by FC Beitar Jerusalem (@beitar_1936) on

 

יוסי אבוקסיס, המאמן המנצח, היה מרוצה בסיום: "צריך לפרגן לשחקנים, אני חושב שהם נתנו מלחמה אדירה. לא כדורגל גדול אבל היו לנו דקות טובות בפתיחת החצי השני וזה הכריע את המשחק. במחצית דיברנו על זה שאפשר לחזור – קיבלנו גול שאני עדיין כועס עליו, שחקנים איבדו ריכוז – אבל היו לשחקנים דקות אדירות במחצית השנייה".

 

אם הקבוצה צריכה אתגר מולה כדי להצליח: "מול כל קבוצה יש לנו אתגר. אנחנו צריכים להגיע לכל משחק ולנצח כי אנחנו קבוצה שעלתה ליגה, שלא השתוללה בקיץ בלשון המעטה (עם רכש), ולכן כל משחק הוא אתגר. לא רוצה לדבר על מי שיגיע או שלא. אנחנו רוצים וצריכים להתחזק, אבל דווקא אחרי משחק כזה אני יכול להגיד שכל מי ששיחק נתן 100 אחוז. הם עשו את העבודה שלהם".

 

עגייב. "הוצאתי את כל האמוציות" (עדי אבישי)

 

על הגול של עגייב הוסיף: "זה אדיר. לא תמיד יוצאת לו הבעיטה כשהוא עושה את זה, אבל הפעם התלבש לו. העונה הוא עשה קפיצת מדרגה ביחס לעונה שעברה ואני מבסוט מפתיחת העונה שלו. אני יודע שהוא יכול לתת עוד הרבה יותר".

 

כוכב המשחק, אמיר עגייב סיכם: "הוצאתי בגול את כל האמוציות שהיו לי במשחק, אבל אני שמח שניצחנו והראנו אופי וידענו לחזור מפיגור. בשני המשחקים האחרונים אנחנו משחקים 40 דקות טוב, אבל כדורגל משחקים 90 דקות. עוד הפסד והיה מתחיל כדור שלג ולכן הניצחון הזה היה כל כך חשוב".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ