תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בצל המשבר: טביב יקיים מסע"ת מיוחדת

טביב. צפוי לדבר על הכל | צילום: אבשלום ששוני
בעלי בית"ר י-ם ישוחח לראשונה על אירועי החודשים האחרונים

בבית"ר ירושלים קמו אל מציאות קשה ועגומה לאחר עוד תצוגת כדורגל חלשה מבחינתם, שהובילה להפסד ראשון העונה בליגה (2:1 לבני יהודה) ובכך סגרו ארבעה משחקים בליגת העל ללא ניצחון.

 

השינויים בסגל שעשתה הקבוצה לאחר ששיחררה לא מעט שחקנים עדיין לא מובילים לשינוי שייחלו לו בבירה, ומד הלחץ עולה שלב כאשר מספר קטן של אוהדים הגיעה לביתו של בעלי הקבוצה, אלי טביב, והפגין מחוץ לביתו בשעות הלילה, אך המשטרה פיזרה את האוהדים במהירות.
 
 
מי שחזר אתמול להרכב לאחר חודש וחצי הוא הקשר לירוי צעירי, שעבורו זה היה מפגש פיקנטי מול קבוצתו לשעבר: "כשאני עולה על המגרש אני שם הכל בצד במטרה לנצח, לשמח את הקהל שאני משחק בשבילו ולשמח את האנשים הקרובים אליי ואת עצמי כמובן".
 
צעירי גם פגש את אחיו הצעיר, בן, ואמר: "ברור שכשאתה רואה את אחיך עולה לשחק זה מעלה בך התרגשות מסויימת. היה חשוב לנו לנצח ולהשיג סוף סוף ניצחון ראשון בשביל כולנו, אך זה לא קרה ואנחנו מאוד מאוכזבים".
 
הירושלמים עדיין ללא ניצחון העונה (עדי אבישי)
 
בית''ר ירושלים עוד במחצית הראשונה עשתה סימנים שהיא חוזרת לעצמה, כאשר הגיעה למספר מצבים ושלטה במגרש, אך במחצית השנייה נחלשה ובתוך 10 דקות התפרקה: "התחלנו טוב, אנחנו משחקים טוב והיינו חייבים להבקיע את השני. 0:1 זו תוצאה נזילה בכדורגל, וכשלא כבשנו - ספגנו גול ממצב נייח, הלכנו אחורה מהלחץ שאנחנו רוצים מאוד לשמח את הקהל ולנצח. אנחנו לא מצליחים לבצע את הדברים הפשוטים", אמר צעירי שנשאל עד כמה באמת הלחץ של הקהל משפיע על יכולת הקבוצה.
 
"השחקנים מאוד רצו להרגיש את טעם הניצחון. כולם רוצים להתקדם במעלה הטבלה, בית''ר ירושלים זה מקום גדול שחייב להביא לקהל שלו ניצחונות. אנחנו בינתיים לא עושים זאת ואנחנו נצטרך להתעורר", סיכם הקשר את ההפסד בבלומפילד לזהובים.
 
ביום חמישי: אלי טביב יכנס מסיבת עיתונאים
 
המועדון הודיע היום כי הבעלים אלי טביב יקיים מסיבת עיתונאים ביום חמישי בשעה 17:30. 
 
טביב לא מסר בהודעה את הסיבות להתכנסות, אך גורמים המקורבים לבעלים טוענים כי אלי טביב שהחל בתחילת השבוע שעבר את ריצוי עבודות השרות לרשות הציבור למשך ארבעה חודשים אמור להודיע ולהציג את האיש הנאמן מטעמו שינהל את הקבוצה במהלך העונה הנוכחית.

 

כמו כן ידבר אלי טביב על המהלכים שהוא מוביל נגד חלק מהאוהדים המפגינים נגדו ומגיעים לביתו כמו אתמול לאחר המשחק נגד בני יהודה ועל מכירתם של שלומי אזולאי ואלי דסה. כידוע, טביב לא הגיע העונה למשחקי בית"ר ירושלים.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ