תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוכנות גבוהה במכבי חיפה: בסימן ניצחון בכורה

עטר וקריאף באימון. דריכות בירוק | צילום: ערן לוף
הירוקים בכוננות לב"ש ב-20:55. ברדה קיבל הודעה מפתיעה מאוהד ירוק

במכבי חיפה מכוונים במבט קדימה ומסמנים את הפועל באר שבע ומכבי תל אביב כיעדים ליציאה לדרך חדשה.

 

את הפועל באר שבע תפגוש חיפה הערב (שני, 20:55) באצטדיון 'טוטו טרנר' כשהצהובים יגיעו לסמי עופר בשבת. ההפסד של  מכבי להפועל רעננה מצריך משחקניו של המאמן רוני לוי התעלות ושינוי כיוון כשהפועל באר שבע תחילה.

 

 

לכולם במכבי חיפה ברור שהפסד לב"ש יקרין גם על המשחק נגד מכבי תל אביב. כזכור, המאמן רוני לוי אמר במסע"ת: "במכבי חיפה תמיד יש לחץ ותחרות. שחקנים וספורטאים צריכים לדעת להתמודד גם כקבוצה וגם באופן אישי".

 

בתוך כך, אליניב ברדה, קפטן הפועל באר שבע קיבל הודעה מאוהד מכבי חיפה: "אני מאחל לך לסגור חשבון עם רוני לוי, אני מת שתשלח את הז.. הזה הביתה" כתב אותו אוהד. כזכור, החלוץ לא קיבל קרדיט מהמאמן בתקופתו במכבי חיפה ובעקבות כך עזב להפועל ת"א. ההתכתבות לפניכם.

 

 

ימי האימונים האחרונים נראו במוכנות גבוהה כשהשחקנים כבר סופרים את השעות לקראת המשחק בו הם מאמינים כי יכבשו שער ראשון העונה לאחר 270 דקות ויזכו בניצחון בכורה העונה בליגת העל.

 


בניון באימון. עזרא יפתח על חשבונו? (ערן לוף)

 

המאמן רוני לוי הבהיר כי שחקניו יודעים לצאת מהלחץ ומכירים את המשימה העומדת לפניהם.

 

לוי תרגל באימונים האחרונים את ההרכב שאמור לפתוח כשבאימון המסכם לפני האימון הטקטי בצהריים הייתה לחן עזרא עדיפות על פניו של יוסי בניון נגד קבוצת נעוריו של הקפטן.

 

מהסגל של חיפה ייעדרו הבלם דקל קינן הפצוע ושני המורחקים ניקולה דרינצ'יץ' וגליינור פלט. רוני לוי ישיב להרכב את הקשר אביחי ידין שישחק מאחור לצידו של אופיר קריאף.

 

להרכב בקו הקדמי ישובו לשחק יחד איתי שכטר ואלירן עטר שהוכיחו באימונים כי התאום שלהם עם הקשר המרכזי לודוביק אוברניאק עובד טוב ביצירת מצבי כיבוש.

 

 בנושא אחר, האוהדים יזכו לשירות מיוחד דרך אתר האינטרנט GONOGO. אוהד שלא יגיע למשחק יוכל להעמיד את המנוי לאותו משחק למכירה וכמו כן, להרשמות למשחקי חוץ.

 

ההרכב המשוער: ולדימיר סטויקוביץ', אייל משומר, מארק ואליינטה, אוראל דגני, טאלב טוואטחה, אביחי ידין, אופיר קריאף, לודוביק אוברניאק, חן עזרא (יוסי בניון), איתי שכטר, אלירן עטר.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ