תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הלחץ על רוג'רס גובר: "צריך לחזור לכושר מפעם"

הלחץ על רוג'רס גובר: "צריך לחזור לכושר מפעם"
המנג'ר ספג קללות מהקהל, קלופ יחליפו? וגם: ג'רארד נגד בניטס

הלחץ על ברנדן רוג'רס מנג'ר ליברפול הולך וגובר. הקבוצה רשמה אתמול (ראשון) משחק חמישי רצוף בכל המסגרות בלי ניצחון וסיימה ב-1:1 מול נוריץ' באנפילד למרות שדניאל סטארידג' חזר לשחק ונראה רעב מאוד. ב-18 מתוך 20 משחקיה האחרונים של ליברפול היא לא כבשה יותר משער אחד.

 

אוהדי ליברפול השתלחו ברוג'רס ודרשו את פיטוריו ברשתות החברתיות. הם גם קראו למינויו של יורגן קלופ במקומו וטענו שהשחקנים מאבדים את היכולת שלהם תחת הנהגתו של רוג'רס.

 

 

העיתון 'דיילי סטאר' כתב שרוג'רס מרגיש את הלחץ ואוהדי נוריץ' שרו לו: "יפטרו אותך מחר בבוקר". דני איגנס שנכנס כמחליף במקום כריסטיאן בנטקה וסאקו הבלם היו קרן האור היחידה באפילה. סטארידג' הוחלף בדקה ה-63 ובינתיים החלום לראות את הצמד החדש סטארידג'-בנטקה בפעולה נגוז.

 

רוג'רס דיבר בסיום על כך שהשחקנים צריכים להיות גברים ולהופיע למשחק: "אני מאוכזב ומתוסכל מהתיקו. יש לנו ארבעה משחקי בית רצופים בכל המסגרות עד לדרבי נגד אברטון אז צריך ננצל אותם לחזור לכושר ולליברפול שהיינו פעם. כשהגעתי לקבוצה היתה הרגשה של חשש לשחק בבית ועשינו ממנו מבצר. צריך לחזור לזה. הרגשתי שוב את העצבנות הזאת במחצית הראשונה וצריך לבנות הכל מחדש".

 

 

 

סטיבן ג'רארד התראיין לתוכנית של ה-BBC על רפא בניטס וספרו החדש וחזר על כך שבניטס היה מאמן מרוחק מהשחקנים: "לא ידעתי אם הוא רוצה אותי או רוצה למכור אותי. לא יודע אם אהב אותי, אם החזיק ממני מקצועית. האמת, שהצפייה לקבל ממנו מחמאה סוף סוף גרמה לי להיות שחקן טוב יותר. זו לא בעיה שהיה בינינו ריחוק יש לי כבוד גדול אליו מקצועית, אבל לא היה לנו קשר מאז עזב".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ