תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"בן שמעון הוא הבורג החשוב במערכת"

איתמר ניצן בפעולה. פתיחה חלומית | צילום: אריק שמואל
שוער מכבי פ"ת, ניצן התייחס לפתיחת העונה: "אסור לחשוב רחוק מדי"

מוליכת הטבלה המפתיעה לא מגיעה מתל אביב ולא מבאר שבע. מכבי פ"ת טרפה את כל הקלפים עם מאזן מושלם בתום ארבעה מחזורים. השוער איתמר ניצן התראיין בתוכנית הספורט של FM103 והתייחס לפתיחת העונה וגם הציפיות להמשך.

 

על התחושות בעקבות פתיחת העונה אמר: "ברור שזה מרגיש מצוין, אבל יש עוד הרבה עבודה. יש את רן שישב לנו על הדופק בדברים האלה. הצורה שאנחנו פותחים משחקים למשל היא משהו שצריך לשפר".

 

 

על הטענות להגרלה קלה בתחילת העונה שהובילה למאזן המושלם אמר: "להיפך. קבוצות בתחילת העונה באות עם 100 אחוז מוטיבציה. מכבי נתניה כמשחק ראשון זה ממש לא משחק קל. כל קבוצה רוצה להתחיל טוב וזה ממש לא קל".

 

שאיפות אליפות? "זה עדיין מוקדם מדי ולא נכון מצידנו. אנחנו קבוצה עם תקציב קטן, מטרה כמו פלייאוף עליון היא ריאלית. אנחנו צריכים לא ללכת רחוק מדי וללכת לאיבוד ביער הזה. צריכים להסתכל למשחק הקרוב וזו צריכה להיות החשיבה".

 


איתמר ניצן חוגג עם החברים. מחוברים (ערן לוף)

 

על החשיבות של רן בן שמעון העיד השוער: "הוא הבורג החשוב במערכת. אנחנו מבינים אותו ויצרנו תלכיד טוב שרץ שנה שנייה – לא מופתע שיש הצלחה".

 

נבחרת זה ריאלי? "ברור שיש לי שאיפות. זה חלום של כל שחקן. לצערי לא קיבלתי זימון לסגל האחרון. אמשיך בשלי. אני בחור סבלני ואם זה לא יהיה השנה, זה יהיה עוד שנתיים".

 


בן שמעון. הבורג החשוב במערכת (ערן לוף)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ