תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

איגוד השופטים ייבחן האם לבטל את האדום

מהומה גדולה בטוטו-טרנר. צוות השיפוט איבד את המשחק? | צילום: דני מרון
לטענת איגוד השופטים, טוואטחה הורחק שלא בצדק: "הקוון הטעה את שמואלביץ'"
הכל היה מוכן לחגיגה אמיתית עם פתיחתו המרגשת של אצטדיון "טוטו-טרנר" בסגרת המחזור הרביעי של ליגת העל במשחק בין הפועל באר שבע למכבי חיפה, אלא ששופט המשחק, איתן שמואלביץ', איבד את המשחק בשלב מוקדם לאחר ש-"גנב" את ההצגה ביחד עם עוזריו, דני קרסיקוב ומחמוד מחאג'נה.
 
 
כבר בדקה השלישית התפתחה מהומת ענק על כר הדשא באצטדיון החדש: טאלב טוואטחה ספק שלח מרפק לעבר פניו של מאור בוזגלו, השופט שמואלביץ' התייעץ עם הקוון קרסיקוב ושלף למגן את האדום - ככל הנראה שלא בצדק. 
 
 
מכאן החלה מהומה גדולה כששחקני חיפה הסתערו על השופט, התקשו להירגע וטענו כי בוזגלו עשה הצגה. שחקני ב"ש לא נשארו חייבים וחילופי דחיפות החלו בין שני הצדדים. מי שכן היה ראוי לכרטיס אדום, הוא איתי שכטר שהסתער והתנפל על הקוון וכמעט פגע בו פיזית, במקרה הזה השופט הסתפק בצהוב. גם חברו לחוד הירוקים, אלירן עטר, קרא לצוות השיפוט: "אין לכם מושג". האם בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל יעזרו בצילומי הטלוויזיה ויעמידו את השניים לדין?
 
שכטר ועטר. התקשו להירגע (דני מרון)
 
ובחזרה לאירועי המחצית הראשונה. בדקה העשירית איתי שכטר עבר את וויליאם סווארס שהוריד אותו לכר הדשא ומנע מצב הבקעה מסוכן ממכבי חיפה. שמואלביץ' שרק, אבל לא שלף את הכרטיס הצהוב שבהחלט הגיע לבלם של ברק בכר. מיד לאחר מכן ג'ון אוגו ביצע עבירה מכוערת על אוברניאק, אלא שגם הפעם שמואלביץ' בחר להשאיר את הכרטיס בכיס.
 
שחקן נוסף שהיה חייב לראות את הכרטיס הצהוב הוא שלומי ארבייטמן, חלוץ המארחת שהכשיל בפראות את אייל משומר וגם כן השופט התעלם והסתפק בשריקה לעבירה בלבד. בדקה ה-36 אלירן עטר זכה לכרטיס צהוב לאחר שבא בטענות לצוות השיפוט. 
 
טוואטחה - הורחק שלא בצדק. רוני לוי בהלם (דני מרון)
 
לפני פתיחת המחצית השנייה עוד אירוע מכוער, הפעם בחדרי ההלבשה בבאר שבע. בן ביטון, מגן האדומים דחף את דקל קינן לאחר שבין השניים התפתח עימות מילולי.
 
יושב ראש איגוד השופטים, הגיב להחלטה הקשה של איתן שמואלביץ' להרחיק את טאלב טוואטחה: "עושה רושם שהקוון דני קרסיקוב הטעה את השופט המרכזי. הוא היה צריך להסתפק בכרטיס צהוב. זו החלטה שהקוון לקח והיא יכולה לגמור את המשחק".
 
מאוחר יותר הוציא האיגוד הודעה כי בישיבה הקרובה של הוועדה מקצועית ייבחנו את ההחלטת צוות השיפוט להרחיק את שחקן מכבי חיפה טאלב טוואטחה והאם להשאירה על כנה. כמו כן, ייבחן תפקודו של צוות השיפוט.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ