תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הכנה: מכבי חיפה ניצחה את מכבי ראשל"צ 84:85

צ'וברביץ'. ניצחון רביעי רצוף לירוקים | צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה
הירוקים רשמו ניצחון רביעי רצוף במשחקי האימון שקיימו, 21 נקודות לורגאס

מכבי חיפה הגיעה לראשון לציון למשחק אימון רביעי לעונה זאת, הפעם מול מכבי המקומית. האורחים פתחו מצוין את המשחק, כאשר במהלך הרבע הראשון הרכז החדש של הירוקים, גרגורי ורגאס עלה לקבל דקות ראשונות.

 

החיפאים ירדו להפסקת הרבע ביתרון 12:20. ברבע השני המארחים התעוררו, כאשר הזרים החדשים בכתום נתנו תפוקה יפה והרימו את הקהל המקומי. מי שלקח אחריות בצד הירוק היה גרגורי ורגאס וגם יפתח זיו תרם נקודות. במחצית הורה לוח התוצאות על 40:43 לראשון לציון.

 

 

למחצית השנייה הכתומים עלו עם המון אנרגיות והצליחו לעלות ליתרון דו ספרתי ראשון (12 הפרש) ששלח את חניכיו של רמי הדר לפסק זמן. שלשה של זיו ועוד שלוש קליעות עונשין של דיברתולומאו הרגיעו את מכבי, אבל הכתומים הצליחו לחזור להפרש דו ספרתי במהרה.

 

למרות זאת, עד לסוף הרבע הירוקים הצליחו לצמק ל-59:63 בלבד. ברבע האחרון המתח היה בשיאו, כאשר רוז'ו ודאוסון לקחו עליהם את המשחק מכל צד וראשון לציון הובילה בפער קטן. אז חזר למגרש גרגורי ורגאס שלקח אחריות וביתרון נקודה של ראשון משך את השעון כמעט עד הסוף, הלך חזק אל הסל ונחסם, אך השופטים אישרו את הסל וקבעו את תוצאת המשחק 84:85 לירוקים שרושמים ניצחון רביעי ברציפות במשחקי ההכנה.

 

קלעו למכבי חיפה: ורגאס 21 נק', דיברתולומאו ורוז'ו (9 ריב') 15 נק' כ"א, בלייזר 12 נק', צ'וברביץ' 9 נק' (7 ריב'), זיו 6 נק', סלסטין 3 נק' וקולמן 2 נק'.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ