תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"דייגו קוסטה הוא הקורבן בפרשה". כעס על זומה

קוסטה וגבריאל. עשויים לשבת בחוץ | צילום: Gettyimages
החלוץ יעמוד לדין בהתאחדות גם בעקבות דברי חברו לקבוצה
המלחמה בין צ'לסי וארסנל נמשכת ואף עולה מדרגה לאחר החלטת ההתאחדות האנגלית להעמיד לדין את דייגו קוסטה ואת גבריאל, שאם יימצאו אשמים עשויים לשבת בחוץ שלושה משחקים.
 
בצ'לסי עוד לא החליטו אם לערער על ההחלטה עצמה, אבל מקור בקבוצה אמר לעיתון 'הסאן': "ארסנל פעלה מאחורי הקלעים להרשעתו של קוסטה בצורה המלוכלכת ביותר. קוסטה סופג בלי סוף מכות משחקנים ולרוב הוא אפילו לא מגיב להם. הוא הקורבן בפרשה. נכון שתפסו אותו על חם מועך את הפרצוף של קוסיילני, אבל העבירה שעשה לא היתה מחייבת אדום. לעומת זאת העבירה של גבריאל כן חייבה אדום ישיר". 
 
 
 
בצ'לסי המשיכו בעילום שם לתקוף את ארסנל בשצף קצף: "קוסטה הוא קורבן ולא ההיפך. ההצהרות של ארסן ונגר כאילו קוסטה הוא הנוכל הכי גדול בעולם גרמו לוועדה להתרשם מהעבירות שלו בעוד שמתחת לפני השטח גבריאל הוא לא מלאך גדול ושחקני ארסנל גרמו לקוסטה לצאת מדעתו בעבירות שלא נקלטו במצלמה". 
 
העיתון 'מירור' טוען היום שבצ'לסי כועסים גם על הבלם שלהם קורט זומה, שהפליל את קוסטה כשאמר שהוא רמאי ושהם אוהבים אותו למרות זאת. העיתון כתב שבשל דברי זומה הוועדה שוכנעה שאכן קוסטה עשה הצגות ויש להעמידו לדין.
 
 

 


אם החלוץ יורחק, זו תהיה מכה קשה נוספת לצ'לסי שפתחה רע את העונה ורשמה רק שני ניצחונות משישה מחזורים. בבלוז חוששים שהרחקת קוסטה לשלושה משחקים או יותר תגמור להם סופית את העונה, הרי שפלקאו ורמי מתקשים גם כך להשתלב.

 

מצד שני מרוצים בקבוצה שויקטור מוזס כבש שער במדי ווסטהאם נגד מנצ'סטר סיטי. מדיניות ההשאלות שלהם עשויה לגרום לכך ששחקנים המושאלים מהקבוצה לפרמיירליג עשויים לעשות את העבודה עבור צ'לסי ולכבוש נגד יריבותיה בצמרת. מדובר גם כן במארקו ואן חינקל (סטוק סיטי), כריסטיאן אטסו (בורנמות') ופטריק במפורד (קריסטל פאלאס).

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ