תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ראניירי: "מרסיאל שווה את הסכום ששילמו עליו"

מרסיאל. \להעביר הילוך ברגע\ | צילום: AFP
המאמן שגילה את החלוץ: "מבט אחד הספיק כדי לדעת שהוא כישרון ענק"

לואיס ואן חאל מתרברב בימים האחרונים שהוא גילה את אנטוני מרסיאל והביא למנצ'סטר יונייטד את "כריסטיאנו רונאלדו החדש", אבל מסתבר שקלאודיו ראניירי המנג'ר שמצליח בימים אלה עם לסטר סיטי הוא האיש שגילה את הכישרון בליון כשאימן את מונאקו.

 

המנג'ר האיטלקי שחזר לחיים חדשים בפרמיירליג אחרי שכבר היה נראה בדרך החוצה מאימון לאחר כישלון צורב עם נבחרת יוון, רכש את מרסיאל ב-5 מיליון ליש"ט בלבד.

 

 

"כשהיה בן 16 הייתי צריך רק מבט אחד כדי לדעת שהוא כישרון ענק", אמר ראניירי ל'סאן'. כעת הוא האחרון שמופתע שהחלוץ בן ה-19 מצליח להראות שהסכום האסטרונומי שהוצע עליו 57.6 מיליון ליש"ט הוא לא נפילה. הוא כבש שלושה שערים בשלושת המשחקים האחרונים ושניים לפחות היו במבצעים נוצצים.

 

ראניירי. רק מבט אחד (gettyimages)

 

ראניירי אמר: "כשהוא מריח שער יש לו את היכולת הפנטסטית להעביר הילוך ברגע האחרון. חשוב לו כעת לכבוש כמה שיותר שערים, כי הוא עלה הרבה כסף ואנשים מצפים ממנו לספק את הסחורה".

 

מנג'ר לסטר אמר: "קניתי אותו רק ב-5 מיליון ליש"ט וזה היה סכום מצחיק. למעשה המנג'ר הספורטיבי שלנו במונאקו אמר לי שיש חלוץ צעיר טוב בליון. הייתי בוחן כל שבת את שחקני האקדמיה שלנו במונאקו ואז יצא לי לראות אותו ובסיום המשחק אמרתי לעצמי שהוא שחקן מצוין. בסיום העונה המנג'ר אמר לי שיש הזדמנות לרכוש אותו ולא היססתי לרגע. ידעתי מי שהוא משהו הרבה".

 

מרסיאל. "לא היססתי לרגע" (gettyimages)

 

ראניירי טוען שהגדולה של החלוץ היא שהוא נראה כאילו לא מעורב במשחק ואז פתאום הוא עוקץ וחוזר לחיים. מנג'ר צ'לסי לשעבר ממליץ לא להלחיץ מדי את מרסיאל: "צריך לתת לו לגדול ככדורגלן בשקט. לא להעמיס עליו לחץ. הוא צריך להיות רגוע, אני מאמין שתהיה לו קריירה פנטסטית".

 

גם קשר מנצ'סטר יונייטד, מורגן שניידרליין, התלהב ממרסיאל. "לא הרבה אנשים הכירו אותו לפני שבא לאנגליה, אבל עכשיו מתחילים להעריך אותו. הוא יודע להתמודד עם כל מצב. הוא הגיע לכל הלחץ הזה עליו בגלל תג המחיר ומשחק רגוע. זה לא רק השערים שלו, ו היכולת הכללית שלו. מסירות טובות, הוא רץ מאחורי המגנים, הוא קולט את מה שקורה על כר הדשא בשניות והוא הולך להיות טוב יותר".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ