תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ראיולה: "פרגוסון לא מבין עד עכשיו מי זה פוגבה"

פוגבה. \רצינו שישאר ביונייטד\ | צילום: Gettyimages
סוכן העל כעס על הביקורת נגדו: "כנראה הוא בוחר שחקנים לפני הסוכן"

תאקל רציני בין סר אלכס פרגוסון לסוכנו של פול פוגבה, בעקבות הספר החדש שכתב פרגי "מנהיגות". פרגוסון האשים בספר של מינו ראיולה סוכנו של פוגבה וגם מאריו באלוטלי וזלאטן איברהימוביץ' ושחקנים רבים אחרים בכך ששכנע את הקשר הצרפתי לעזוב את היונייטד ואילו ראיולה כינה אותו "שקרן" בתגובה.

 

בספר כתב פרגי: "יש סוכן אחד או שניים שאני פשוט לא סובל. מינו ראיולה הסוכן של פול פוגבה הוא אחד מהם. לא בטחתי בו מהרגע שראיתי אותו. פוגבה היה חתום אצלנו לשלוש שנים והיתה לנו אופציה לעונה נוספת והיינו נחושים להחתימו. ראיולה הופיע לפתע בזירה ומהפגישה הראשונה שלנו זה היה אסון. אני והוא היינו כמו שמן ומים".

 

 

ראיולה הגיב על דבריו של פרגי ואמר: "לאי אין תואר סר ולו יש, אבל מי שמתנהג כמו סר זה אני. הבנתי כבר איך פרגוסון בחר את השחקנים שלו. לפי הסוכנים, לא לפי הטיב של השחקנים. לצערי הרב הוא לא מבין עד עכשיו מי זה פוגבה".

 

הסוכן המשיך בשצף קצף: "אם מיסטר פרגוסון לא אוהב אותי עבורי זו מחמאה, כי המשמעות היא שעשיתי את הג'וב שלי כהלכה. אני צריך לעשות את המיטב עבור הלקוח שלי ולא עבור המאמן או הצוות שלו. אם הייתי דואג לאינטרסים שלי בלבד אולי הייתי מנסה לשכנע את פוגבה להישאר במנצ'סטר ולחזק את היחסים שלי בקבוצה עבור עסקים בעתיד. הייתי מעונין בטובה של פוגבה, לא חושב שפרגוסון רצה את טובתו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ