חוזרים לכושר: צמדים לתמוז ולגאדיר

חוזרים לכושר: צמדים לתמוז ולגאדיר
שני החלוצים להטו בגביע הרומני והבלגי. שני בישולים למואנס דאבור
 
מוחמד גדיר וקבוצתו לוקרן התארחו הערב (רביעי) אצל אר.אי.אס אקרן במסגרת הגביע הבלגי. האורחת הביסה את הקבוצה הקטנה מהליגה השלישית 2:6 כאשר החלוץ הישראלי פתח בהרכב וכבש שני שערים, הראשונים שלו במדי הקבוצה הבלגית בהופעתו השביעית במועדון.
 

ברומניה, פטרלול פלוישטי דרסה בחוץ את אוניריאה מהליגה השנייה 0:6  במסגרת הגביע המקומי. החלוץ הישראלי, טוטו תמוז פתח בהרכב האורחת, השלים 90 דקות וכבש צמד (38 ,89). האם זה איתות לגבי חזרתו לכושר לאחר תקופה לא קלה? ימים יגידו.

 

 

ביבראס נאתכו רשם אמש (שלישי) היסטוריה כששיחק לצד בן דודו, אמיר נאתכו בניצחון הגביע של צסק"א מוסקבה על באיקל אירקוץ בחוץ 1:2 אחרי הארכה בשלב 16 הגדולות של הגביע.

 


אמיר נכנס בדקה ה-99 כמחליף במקום אלכסנדר גולובין. מכאן שהשניים שיתפו פעולה 21 דקות. צסק"א שיחקה בעיקר עם שחקנים צעירים.


לפי חוקי הגביע ברוסיה הקבוצות של הליגה העליונה מתחילות את משחקי הגביע בחוץ ומדובר בקבוצת הליגה השלישית. בכפר כמא, כפרו של ביבראס בישראל התלהבו משיתוף הפעולה ושיבחו את נאתכו על יכולתו והעלו בפייסבוק בקשה: "תשמור על אמיר".


גראסהופרס עם מואנס דאבור בהרכב הפותח גברה בביתה על סיון 0:2 במסגרת המחזור התשיעי של הליגה השווייצרית. החלוץ הישראלי שנמצא בכושר נפלא עם שישה שערי ליגה במאזנו - שוב רשם משחק טוב מאוד, אלא שהפעם הוא לא מצא את הרשת, אך בישל את שני השערים שעזרו לקבוצתו לשמור על המקום השני ולצמצם את הפער מאלופה ומוליכת הטבלה, באזל שהפסידה ליאנג בויז בחוץ 4:3, לארבע נקודות בלבד.


בהולנד, ויטסה של שרן ייני הודחה מהגביע אחרי 4:1 מול הראקלס מצמרת הטבלה. ייני רשם 120 דקות במשחק בו קבוצתו סיימה עם שמונה שחקנים בלבד.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ