טביב: "מחוייבים להראות שאנחנו קבוצת צמרת"

טביב: "מחוייבים להראות שאנחנו קבוצת צמרת" טביב. מה הצעד הבא? | צילום: אבשלום ששוני, מעריב
העמותה קוראת להחרים את המשחק בכפ"ס. הקבוצה נקנסה ב-10,000 שקל
חוסר הוודאות בבית"ר ירושלים נמשך. הבעלים אלי טביב עדיין לא קיבל תשובה מאיש העסקים האמריקאי-יהודי, מולו הוא מנהל מו"מ לרכישת המועדון. על פי הסיכום בין השניים, הרוכש הפוטנציאלי היה אמור להשיב עד ערב יום כיפור אם הוא מוכן לשלם 22 מיליון שקלים תמורת הקבוצה – הסכום שהבעלים הכניס לטענתו מכיסו לקופת המועדון.


טביב התכוון לדבר היום (חמישי) במסיבת עיתונאים על מהלך המכירה ולהציג את הנאמן מטעמו שיכהן בתפקיד עד השלמת המכירה, שתוכננה לחודש ינואר 2016. בעקבות חוסר הוודאות, מסיבת העיתונאים בוטלה וכך גם הפגנה מאורגנת של אוהדי בית"ר ירושלים במתחם בית וגן.


עם זאת, הבעלים הגיע אחה״צ לבית וגן ושוחח עם מנהלי הקבוצה והצוות המקצועי, להם נתן גיבוי מלא להמשיך בעבודה כמתוכנן.


בהודעה שמסרה הקבוצה, צוטט טביב אומר לשחקני הקבוצה: ״התגעגעתי אליכם ולהגעה למתקן האימונים. אני מבקש שלא להתייחס למה שמופיע בתקשורת, אני כבר חסין לדברים הללו ולכן אני מבקש שתתעלמו ממה שכותבים ואומרים".


הבעלים שוחח גם על כמויות הקהל הדלות שמגיעות למשחקי הבית של הקבוצה: "התאכזבתי ממה שקרה עם הקהל בשבת, זה רגע שבר לא פשוט, אבל זה מאחורי. אני אומר בפה מלא, עם כל הכבוד לסגל הטוב שהיה לנו בשנה שעברה, אני מאמין שהשנה יש לנו סגל טוב יותר שיכול להגיע להישגים. חובת ההוכחה היא עליכם ואני מאמין בכם. לא אזניח אתכם, אף אחד מכם. אני מבקש מכם להתרכז במשחק ולא במה שנעשה ביציעים. אין לי בעיה אם לא מצליחים בפעולות, אבל בהחלט אני דורש לתת את המקסימום. אני דורש לראות שחקנים רצים ועובדים קשה, כפי שאני התמדתי בחיי וכפי שאני הגעתי מ-0 אבל נתתי הכל, הייתי מקצוען בתחומי.טביב בשרלרואה. הוריד פרופיל מאז אותו משחק (אודי ציטיאט)


"אני מקנא בכם, הלוואי ויכולתי אני להיות שחקן כדורגל, יש לכם את הבמה, קחו אותה, נצלו אותה, אני נותן לכם את כל הגב וביטחון, אני מאחוריכם. הספידו אותנו גם בשנה שעברה, אנחנו רק בתחילת הדרך. מהשבת אנחנו מחוייבים להראות שאנחנו קבוצת צמרת, יש כאן חבורת שחקנים ששווה צמרת. בואו נפתח דף חדש, נצא לדרך חדשה", הוסיף אלי טביב.


אוהדי הקבוצה, שמובילים מהלכי מחאה נגד טביב, קוראים להחרים את משחק הליגה ביום שני באצטדיון טדי נגד הפועל כפר סבא ומתכננת הפגנה מחר (שישי) באימון הבוקר. אריאל גבאי מעמותת האוהדים,  אמר הערב לספורט 1: ״טביב מחזיק את הקבוצה כבת ערובה, הוא אמר שהוא רוצה לעזוב ולא עוזב. יש לנו כמה משקיעים אך המחיר שהוא דורש הוא מופרז. אנחנו נגרום לבית״ר ירושלים להשתחרר מהדבר הזה שנקרא אלי טביב. 99.9 אחוז מאוהדי בית״ר מעוניינים שטביב יעזוב".


אגב, בית"ר ירושלים הוזילה את מחיר הכרטיס ל-50 שקלים, אך אף על פי כן נראה כי במשחק יירשם מספר שפל של פחות מ-2,500 אוהדים ביציעים.


לאימון היום הגיע הקשר הברזילאי קלאודמיר פריירה, שהיה מעורב בתקרית לא נעימה, בה הוכה על ידי בלשי משטרת ירושלים בטעות. פריירה יגיש תביעה משפטית בנושא. המאמן סלובודאן דראפיץ' אמור לבצע מספר שינויים בהרכב, כשהמגן אלעד גבאי והקשר/חלוץ ניקיטה רוקאביציה יעשו הופעות בכורה בהרכב הראשון.


ובינתיים: טביב ישלם עוד 10,000 שקל


ביה"ד המשמעתי פסק הערב על קנס של 10,000 שקל וקנס ע"ת בשווי כפול (20,000) בגין זריקת חפצים בשבת לכר הדשא בבלומפילד לאחר שער הניצחון של בני יהודה (1:2).


הדיין נועם ליובין התחשב בעונש בכך שהיה מדובר במשחק חוץ אבל ציין שבפעם הבאה אירוע כזה יוכל להיות לפגיעה בשופט המשחק או בעוזריו ואז יהיו לעניין השלכות שונות לגמרי.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ