תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פארמר: "לי ולרוצ'סטי יש כימיה מעולה"

פארמר. \מאד שמח לחזור לישראל\ | צילום: דני מרון
גיא גודס: "מרוצה מההתקדמות של פבריאני. בנדר נותן לנו תפוקה יפה"

משחקי גביע ווינר נפתחו בקול ענות חלושה, כשמכבי ת"א הביסה את נס ציונה 54:84 במשחק שהסתיים כבר במהלך הרבע הראשון. השחקן הבולט במשחק היה ג'ורדן פארמר שקלע 23 נק' והוכיח שהוא יהיה שחקן משמעותי מאד במהלך העונה.

 

"היה משחק טוב. פתחנו עם אנרגיות טובות", אמר בסיום גיא גודס. "שיחקנו עם המון הרכבים. אנחנו צריכים לקחת את הדברים הטובים הלאה ובכל מקרה לא צריך להוריד את הרגל מהגז. כשהרמה תשתפר אנחנו נראה בהמשך איך אנחנו עומדים מבחינת התקפה".

 

 

 

"אני חושב שפבריאני נראה הרבה יותר טוב היום, בעיקר מבחינת התנועה, בגלל הפציעה בברך. אנחנו ניתן לו את כל הביטחון כי אנחנו צריכים אותו בצבע. בנדר בהחלט נראה יותר מגילו. בצרפת, זרקנו אותו למים העמוקים והוא נתן תפוקה יפה. הוא עושה דברים טובים, מאוד אקטיבי, זורק את הזריקות החופשיות וקצב ההתקדמות שלו מצוין".

 

פאבריאני. "מרוצה מההתקדמות" (דני מרון)

 

אחד השחקנים המעניינים ביותר הוא טיילור רוצ'סטי שקיבל לאחרונה אזרחות ישראלית: "אנחנו מתחילים להתחבר ומתרגשים לשחק ביחד. כל מה שהמאמן אומר לנו לעשות אנחנו נעשה. פתחנו טוב עד עכשיו ואנחנו צריכים להמשיך את המומנטום החיובי".

 

"הרגשתי טוב היום ואני שמח שהתחלנו ברגל ימין", אמר בסיום ג'ורדן פארמר שחזר לקדנציה שנייה. "הדגש של המאמנים הוא להתחיל חזק לפני שההגנה מסתדרת. אני בטוח שאני וטיילור נהיה מצוינים יש לנו כימיה טובה".

 

רוצ'סטי. "מתחילים להתחבר" (דני מרון)

 

"אנחנו חייבים לשחק הרבה יותר טוב ולדעת להכניס את הכדור פנימה לשחקנים הגבוהים. אני מאד שמח לחזור לישראל. אני מתרשם מהאולם החדש".

 

המאמן המפסיד, נדב זילברשטיין, סיכם: "תמיד אני מצפה ליותר, לא היינו מספיק אגרסיבים. המטרה הייתה לא לגמור עם עוד שחקן פצוע. זה לא פשוט לשחק בלי שלושה ישראלים בכירים. זה פוגע בהרכבים שאני יכול לשחק איתם על המגרש, וגם בחילופים".

 

"אני לא מודאג מהפצועים, הם אמורים לחזור בקרוב. לא רצינו שזה ישפיע על הליגה, אז לא סיכנו אותם בגביע ווינר – יש לנו משחק בגביע מול הפועל ת"א עוד שבועיים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ