תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ורמוט בהרכב מכבי, תורג'מן ב-11 של לוי

ורמוט. בהרכב של הצהובים | צילום: אודי ציטיאט
ריקן יפתח כמגן, יצחקי על הספסל. עזרא ובניון לא בהרכב חיפה

במכבי חיפה נזהרים באמירות והכרזות תופסות כותרות לקראת המשחק הערב (20:00) נגד מכבי תל אביב. בכרמל קיימת דריכות שיא לקראת המפגש נגד האלופה אותה לא ניצחה קרוב לשלוש שנים – בפעם האחרונה היה זה משער של וויאם עמאשה בקריית אליעזר.

 

בחיפה סימנו את המשחק הערב כפורץ דרך ליציאה לדרך חדשה. "נגד הפועל באר שבע ראו את החיבור החדש לשיטת המשחק ולמחויבות לכול כדור. הערב אין במה מתאימה יותר כדי להתאמץ ולהתחבר לניצחון ליגה ושער ראשון העונה", אמר גורם במועדון.

 

 

שיטת המשחק הקודמת 4-4-2 עברה מהעולם וכולם מחוברים למערך החדש של רוני לוי 4-3-3 קלאסי אשר בו משימות הרדיפה לאחור של שחקני הקו הקדמי פחתו. בקבוצה בטוחים כי הטבלה תעבור בקרוב שינויים ושעדיין לא "איחרו את הרכבת", הכול בהנחה ובאמונה שיהיה הערב ניצחון על הטרבליסטית מתל אביב.

 

רוני לוי יעלה הערב במערך התקפי במיוחד כאשר אל איתי שכטר ואלירן עטר יצטרף  אלון תורג'מן. שחקנים בקבוצה היו רוצים לראות בהרכב הראשון את הקפטן יוסי בניון אשר פותח על ספסל המחליפים. שחקנים במכבי חיפה מפרגנים לרכש הצרפתי/פולני לודביק אוברניאק אשר אמור לעשות את ההבדל במשחק הערב.

 

על הספסל ממתין הרכש המונטנגרי ניקולה דרינצ'יץ' שסיים לרצות עונש הרחקה אך לאור יכולתו הפושרת לאחרונה יועדף על פניו אופיר קריאף שהגיע מבית"ר ירושלים. את עמדת המגן השמאלי יתפוס סאן מנחם במקומו של טאלב טוואטחה המורחק. בקבוצה כבר תרגלו מהלכים בהם תעביר מכבי תל אביב את טל בן חיים וגילי ורמוט לחילופין אל מול סאן מנחם אשר יזכה לתמיכה משחקני הקישור האחורי.

 

במכבי חיפה מדברים אך ורק על ניצחון, איש אינו מעלה על דעתו אפשרות של ניצחון תל אביבי בקלאסיקו הזה שיוליד זמירות אחרות לקראת חג סוכות.

 

ההרכבים:

 

מכבי חיפה: סטויקוביץ', דגני, משומר, ולאיינטה, מנחם, ידין, קריאף, אוברניאק, עטר, שכטר ותורג'מן.

 

מכבי ת"א: ראיקוביץ', דסה, ריקן, גרסיה, טיבי, פרץ, אלברמן, מיטרוביץ', זהבי, בן חיים, ורמוט.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ