תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עטר התחבא ושכטר בכלל פרש

שכטר. עדיין קיים | צילום: ערן לוף
מכבי חיפה חשפה שוב את גודל המחדל במועדון שסוגר את הטבלה. וגם: הרווח של יוקאנוביץ'. אייל לוי מנתח

כל הכבוד למכבי חיפה על הלחימה, באמת מברוק על ההקרבה, אבל לפי מה שידוע לי - את הצל"שים על התיקו בבאר שבע סיימו לחלק שלשום בהיכל התרבות, בנוכחות הרמטכ"ל ואלוף הפיקוד.

 

הגיע הזמן להפסיק לספר על קרבות הבלימה בנגב. במשחק שלפניכם צריך להבקיע גולים. רק רשת. כן, כמו היריבה בצהוב שעושה את זה כמו שצריך כבר שלוש שנים ברציפות. ממש כמו שצריך.

 

 

450 דקות מסיימת חיפה בלי להבקיע. אי אפשר לתאר את גודל המחדל של המועדון שמחזיק בכזו עוצמה את המקום האחרון, שחס וחלילה לא יזוז. אפילו הפועל עכו הקטנה לא רואה אותו ממטר. עכו, שעם התקציב של חיפה מסוגלת לחיות מאה שנה באושר ובעושר.

 

רוני לוי כבר זרק אתמול את כל הכלים הכבדים שלו לדשא: העלה בהרכב את שכטר, עטר ותורג'מן - שלושה אסים שעל הנייר מספקים חלום רטוב לכל מאמן בליגת העל.

 

אז תורג'מן, עם כל הפאסון, הגיע להזדמנות ובעט חלש כמו עכבר. אלירן עטר התחבא באגף, סגר בחריצות את המגן, ושכטר? אני כבר לא יודע מאיפה להתחיל, אבל לדעתי הבחור כבר פרש ממשחק פעיל ורק שכח לדווח לממונים עליו. 

 

הצהובים חוגגים בכרמל (ערן לוף)

 

שכטר רץ, נתקע עם הראש בקיר, ושוב רץ ושוב נתקע, כאילו היה שור שמחפש בכוח את הסדין האדום. הוא בכלל לא הבין מה ייעודו על הדשא ולטובת מי הוא רץ, אבל העיקר שהוא רץ.

 

כששום דבר לא הלך, רוני לוי הרים את בניון מהספסל. גם יוסי רץ רק בלי נשמה. שחקן ששאבו לו את הנשמה ומחקו לו את החיוך מהפנים.

 

חיפה היא קבוצה שחיה ומספרת צ'יזבטים על תיקו אפס בבאר שבע, רגע השיא של העונה שלה, ואם לספר לה את האמת, אז אולי כדאי להתחיל למכור מנויים לשנה הבאה. אז ממש יהיה פה סבבה, אשרי המאמין.

 

רוני לוי מחפש פיתרונות (ערן לוף)

 

מנגד, מכבי ת"א שיחקה אתמול כמו קבוצה גדולה. לא כדורגל ענק, אבל קבוצה שמגיעה למשחק קריטי אחרי הפסד מביך בבית ומוציאה ממנו את כל הקופה חייבת לקבל מענק.

 

יוקאנוביץ', חוץ משלוש נקודות יקרות, אולי הרוויח אתמול את גילי ורמוט. היו לקשר כמה מהלכים שהזכירו מדוע בקרית שלום צריכים ארכיטקט מוסמך כמוהו. פעם אחת הוא עבד באומנות על סאן מנחם ובשער השני השאיר לדור פרץ כדור ענק. עכשיו הוא רק חייב להישאר בסביבה ולא להיעלם בפאתי הספסל.

 

ומי יודע, אולי המאמן גם הרוויח את בן בסט, שבנגיעה הראשונה הבקיע, ואת ראיקוביץ', ששמר על שער נקי. הנה הוכח שאפשר לנצח בלי שערן זהבי יופיע על לוח התוצאות.

 

למכבי ת"א הייתה שבת ענקית ולא משנה לאיזה צד היא מסתכלת. במושבה מכבי פ"ת נעצרה עם ברקס רציני על ידי סכנין ובעכו באר שבע סיימה שבוע רע עם נקודה אחת משני משחקים.

 

יצא לי לראות רק את המחצית הראשונה ובאר שבע שיחקה ממש חלש. ההגנה שלה הייתה רעועה, ההתקפה לא תפקדה. ברק בכר חייב להרים הילוך כי בשבת מגיעה לטרנר המוליכה מפ"ת - והיא מה זה עצבנית.

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ