תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אכזבה בהפועל מבומבה, רייכרט צפוי לשוב להרכב

בומבה. מאכזב | צילום: עדי אבישי
הרומני טרם התאקלם, אך יפתח מול בני יהודה (ספ'1, 18:45). הקשר ב-11

בהפועל תל אביב ינסו לחבר הערב (שני, ישיר בספורט1 החל מ-18:45) ניצחון ליגה שני ברציפות, כאשר יפגשו בדרבי הקטן של ת"א את בני יהודה של האקס המיתולוגי, יוסי אבוקסיס.

 

מצב הרוח בהפועל אחרי הניצחון על הפועל חיפה במחזור הקודם טוב בהרבה ביחס לשבועות הקודמים והלחוצים שהתנהלו בצל פרשת פיטוריו של המאמן ססאר מנדיונדו.

 

 

"הוא כבר היסטוריה", אמרו בהפועל על הספרדי, "נביא מישהו שייקח את הקבוצה כמה צעדים קדימה מבחינה מקצועית. גם אם זה ייקח עוד כמה ימים".

 

בינתיים וואליד באדיר ממשיך לנסות ולעשות כל מאמץ כדי לשפר אחיזה בקבוצה. באדיר יודע שניצחון, עשוי לדחוק הצידה, לפחות באופן חלקי, את הסיכויים של מאמן ישראלי אחר לדוגמת ניר קלינגר שנמצא על המדף של אמיר כבירי כאופציה.

 


רייכרט. ישוב ל-11 (עדי אבישי)

 

באדיר מתלבט מאוד עם איזה הרכב לפתוח כאשר בן רייכרט ורמזי ספורי, שהביאו את רוח השינוי במחצית השנייה מול הפועל חיפה כשהאחרון אף כבש את שער הניצחון, נמצאים חזק בתמונת ההרכב הראשון על חשבונם של איסומעילה לינגאנה ועומרי אלטמן.

 

מי שמאכזב מאוד בשלב זה הוא קלאודיו בומבה הרומני ממנו ציפו וייחלו לגדולות, אולם הקשר המוכשר אינו מצליח להתאקלם מקצועית בשלב הזה וזאת אחת הסיבות שבהפועל חיפשו תחילה להחתים מאמן ממוצא רומני כמו קונסטנטין גלקה, שבסופו של דבר ירד מן הפרק.

 

הרכב משוער: צליל חתוכה, איעד אבו עביד, אדי גוטליב, לוקאס וינטרה, שמואל שיימן, מיחאי פינטילי, בן רייכרט, רמזי ספורי, קלאודיו בומבה, ליביו אנטל, דודו ביטון.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ