תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

תעזרו לגוטמן להכריע: מי צריך לפתוח בשער?

מרציאנו. ראוי לקרדיט למרות שלא משחק? | צילום: אודי ציטיאט
מרציאנו לא משחק, הרוש פצוע, אולי זה הזמן לרענן ולתת לחיימוב קרדיט?

נבחרת ישראל תתמודד בשבת הבאה, ב-10 באוקטובר נגד קפריסין בטדי במה שיהיה משחק הבית האחרון בקמפיין מוקדמות יורו 2016 בצרפת. מיד לאחר מכן תצא לבלגיה למשחק סיום הקמפיין כאשר החניכים של גוטמן שואפים להבטיח בשני המשחקים הללו את המקום בפלייאוף, קרי המקום השלישי.

 

 

 

הדילמה הגדולה של המאמן תהיה בעמדת השוער. אופיר מרציאנו, השוער הקבוע בקמפיין צפוי אמנם לקבל קרדיט, אך יגיע לא בכושר לאחר שאיבד את מקומו במוסקרון. גם אריאל הרוש פצוע ולכן לא ברור מה תהיה מצבת השוערים של הנבחרת. אתם מוזמנים להצביע בסקר ולהמליץ לגוטמן עם איזה שוער לסיים את הקמפיין במטרה שכולנו נחייך.

 

 

אופיר מרציאנו

השוער הקבוע בקמפיין הוכיח בוויילס כי ניתן לסמוך עליו. לאורך הטורניר חווה מספר ירידות, אך זכורה גם הופעה טובה בקפריסין. לאחרונה איבד את מקומו במוסקרון הבלגית לאחר שזו צירפה את ואגנר הברזילאי ומאז נדמה שהתייצבה יותר. האם זו סיבה לא לסמוך על אקס אשדוד?

 

גיא חיימוב

בשנים האחרונות הוא ללא ספק מטובי שוערי הליגה, אך מרבה לשמש כעתודה בנבחרת. את העונה פתח טוב בקריית שמונה, כיכב בסופרקאפ הישראלי ואולי זו העת לסמוך עליו עם האפודה מספר 1?

 


חיימוב. מגיע לו קרדיט? (אודי ציטיאט)

 

ברק לוי

הבחירה המפתיעה של גוטמן להשלמת הסגל בוויילס היתה שוער מכבי נתניה. אמנם כישרון גדול שהתפתח במועדון המוביל בארץ, מכבי תל אביב. האם דווקא ברק לוי ראוי לקרדיט לאור העובדה שהוא משחק באופן קבוע בנתניה?

 


ברק לוי. הזמן שלו? (דניאל סטרבורבדס)

 

איתמר ניצן

נחשב לכישרון עוד מימיו בהרצליה, עבר כשוער משנה להפועל ת"א ומשם המריא צפונה לק"ש. ניצן לא ממש השתלב וחזר למרכז כדי למצוא בית במושבה. בשנתיים האחרונות פרח אצל בן שמעון במלאבס ואף חוזר על ידי מכבי ת"א. למרות הטעות נגד סכנין, האם זה זמן ניצן?

 


קליימן. יממש הפוטנציאל? (עדי אבישי)

 

בוריס קליימן

עוד אחד מבכירי שוערי הליגה בשנים האחרונות. גם בהפועל ת"א וגם בבית"ר ירושלים, קליימן סומן ככישרון גדול שרק צריך לשמור על יציבות. האם היורש של הרוש בשער הקבוצה מהבירה, צריך גם לאחוז באפודה הלאומית?

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ