תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"יש קבוצה לפלייאוף עליון, אצילי שווה פי 5 מרייכרט"

"יש קבוצה לפלייאוף עליון, אצילי שווה פי 5 מרייכרט"
טביב ספג קללות אך בטוח בדרכו, 'לה פמיליה' הגיעו שוב למחות

בבית"ר ירושלים האמינו לאורך כול השבוע כי ניצחון על הפועל כפר סבא ישחרר את הלחץ העצום בו נמצאת הקבוצה הן מקצועית והן ניהולית תחת אלי טביב וסלובודאן דראפיץ'.

 

ה-1:3 אמש (שני) על כפ"ס הוסיף על פי המאמן והשחקנים הרגיע את המערכת לקראת המשחקים הבאים נגד בני סכנין ומכבי תל אביב.

 

 

אלי טביב הגיע ברגע האחרון לטדי שם ממרומי יציע הכבוד הוא הבין שהוא האיש הכי לא אהוד על 5,500 האוהדים שהגיעו למשחק שלא הפסיקו לקלל אותו כמו גם קריאות נגד בני סכנין ואחמד טיבי לקראת המשחק הצפוי בשני הבא.

 

"נראה שהניצוץ חזר לאלי", אמר מקורב לבעלים. "בשבוע האחרון הוא היה באימון והגיע למשחק כך שהוא גם לא מסתיר את זה". ראיה נוספת הגיעה  מטביב עצמו שסיפר כי ירכוש את מערכת הבקרה על פעילות השחקנים במגרש. מערכת זו משוערת בעלות של 250 אלף שקלים וזה לא כולל את עלות המפעיל שלה.

 

החלטת עמותת האוהדים שלא להחרים את המשחק הכפילה את כמות הצופים הצפויה שעמדה על 3,000. אלי טביב שעבורו המשחק היה דרבי פרטי נגד הקבוצה שבעבר היה בעליה טען בפני מקורביו: "יש כאן קבוצה לפלייאוף העליון שנמצאת בדרך הנכונה. זאת היא דרכי ואלך איתה קדימה אני מאמין שעולים על הדרך קדימה". במשחק צפה גם ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת ולא נרשמה התקרבות בין השניים.

 


אצילי. שווה פי 5 מרייכרט? (עדי אבישי)

 

גורם המקורב לאלי טביב הבהיר כי תג המחיר להעברת המועדון מוכר לכל גורם עסקי רציני. בנושא הקפטן עומר אצילי הובהר על ידי טביב כי הוא אינו עומד כלל למכירה העונה. גורמים במועדון טוענים שאם בן רייכרט נמכר להפועל תל אביב במיליון יורו, אצילי שווה פי חמישה.

 

שחקני בית"ר ירושלים הוכיחו כי יש לקבוצה את היכולת לשחק כדורגל של צמרת ליגת העל. שחקן בקבוצה אמר: "לקראת המשחק ראינו קליפים וקטעים ממשחקי העבר של בית"ר ירושלים. חשנו גאווה כשראינו את החיבור בין אלפי האוהדים לשחקנים. גם אנחנו רוצים את הר הגעש הלוהט של טדי ".

 

לירוי צעירי הסביר: "עלינו כדי לנצח והדברים התחברו מהפתיחה. ראינו קבוצה לוחמת ומחלצת כדורים, זה משחק שיוסיף את הביטחון מהניצחון החשוב".

 

למאמן דראפיץ' ברור שהמשחקים הבאים קשים יותר והקבוצה חייבת המשכיות. המאמן ציין את ההשתלבות של השחקנים החדשים וכיוון בעיקר לרכש האוקראיני-אוסטרלי ניקיטה רוקביציה שהפך להיט בקרב הקהל. גם צעירי התרשם והחמיא: "רואים שהוא שחקן ברמה".

 

 

 

המחאה האמיתית התחילה, עלינו 60 אוהדים לביקור אצל טביב בבית בכפר שמריהו בפעם השניה, אלי טביב פה זה לא כפר סבא ובטח שלא הז...

Posted by La-Familia on Monday, September 28, 2015

 

במקביל, אוהדים המזוהים עם ארגון "לה פמיליה" הגיעו לביתו של טביב בכפר שמריהו בפעם השנייה כדי למחות נגדו.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ