תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מעמד באדיר מתחזק, הפועל גיששה אצל מימר

מעמד באדיר מתחזק, הפועל גיששה אצל מימר
עוזר מאמן ב"ש עשוי להצטרף. קוזין האיטלקי לא צפוי להתמנות לתפקיד

אחרי הניצחון השני ברציפות, 1:3 אמש (שני) על בני יהודה, בהפועל ת"א מתחילים לחשוב מרגע לרגע ברצינות רבה יותר להשאיר את עוזר המאמן, וואליד באדיר, בתפקידו הנוכחי כראש הצוות המקצועי של המועדון ולצרף אליו מאמן עם תעודת פרו שיעבוד לצידו ויפתור את הסוגיה הטכנית.

 

לספורט1 נודע שהפועל ת"א פנתה בימים האחרונים לעוזר מאמן הפועל ב"ש, שרון מימר, והחלה לברר עם אנשי מקצוע לגבי האיש, שגדל במועדון ולפחות בקרב הקהל הנרחב הגעתו לחודרוב, תתקבל באהדה ותעבור בצורה חלקה.

 

 

מימר אישר לספורט1 כי שמע על ההתעניינות של ראשי הפועל בו ואמר: "אני יודע שהם פנו לקרוב לחמישה אנשים וביררו עלי, אבל אני כרגע בהפועל ב"ש והראש שלי רק פה. אין מה לדבר על זה כי לא נעשתה אלי פניה בנושא וצריך לשאול בנושא רק את אלונה ברקת".

 

אגב, מאז נסע הבעלים אמיר כבירי לחו"ל ניצחה הקבוצה פעמיים ברציפות והבעלים התלוצץ ואמר למקורביו: "אולי אשאר פה עד סוף העונה אם זה מה שצריך כדי שנצליח".

 


מימר לצד בכר. יחזור הביתה? (עדי אבישי)

 

כבירי חיזק את ידיו של וואליד באדיר אמש ובירך אותו על הניצחון ועל המאמץ הגדול שעושה בתקופה הזאת שקיבל את המושכות לידיו.

 

עם זאת, כבירי עדין מחפש מאמן זר ולספורט1 נודע כי כבר החל במשא ומתן עם המועמד המרכזי, וככל הנראה הסופי במצבת המאמנים הזרים לפני שיעבור לאופציה הישראלית. שמו של המאמן האיטלקי, סטפנו קוזין עלה כאופציה, אך הסבירות להגעתו נמוכה. המאמן בן ה-46 אימן בלוב, דובאי וקטאר ואף עבר בליגה הפלסטינית. בכיר במועדון הגיב: "קוזין נמצא ברשימה, דיברנו איתו, אך הוא לא בין המועמדים הסופיים לתפקיד".

 


קוזין. עלה שמו בחודורוב (AFP)

 

המגן איעד אבו עביד אמר בסיום: "הניצחון נתן לשחקנים הרבה ביטחון. אחרי תקופה ארוכה שלא ניצחנו בבלומפילד, אני מרוצה שהצלחנו לשמח את הקהל סוף סוף. כמובן שזה משחרר הרבה לחץ".

 

בנושא אחר, השופט בדימוס אבי זמיר מונה ליו"ר ועדת המשמעת במועדון.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ