תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ב"ש: בוזגלו צפוי להיעדר בשבועיים הקרובים

בוזגלו. צפוי לנוח | צילום: ירון אלפי
הקשר סובל מכאבים בשרירי הבטן, בנגב גיבו: "נהיה שם בשבילו תמיד"

קשר הפועל ב"ש, מאור בוזגלו, נמצא בספק גדול למשחק מול מוליכת הטבלה, מכבי פ"ת בשבת. בוזגלו סובל כבר מספר ימים מכאבים באזור הבטן התחתונה והצוות הרפואי עשוי להורות לו לשבות מפעילות למשך השבועיים הקרובים.

 

בוזגלו, שלא פתח טוב את העונה, קיבל בימים האחרונים חיזוקים רבים מחבריו לקבוצה ומאוהדי ב"ש שהרעיפו על בוזגלו אהבה ואמרו לו כי גם ברגעים הפחות טובים, הם יתנו לו את מלוא הגב והתמיכה. "מאור שחקן אדיר, לכל אחד יש תקופות יותר טובות ופחות טובות, אנחנו נהיה שם בשבילו מתי שהוא יצטרך", אמרו אוהדי ב"ש.

 

 

בוזגלו מצטרף לבן שהר וככל הנראה גם למגן הימני, בן ביטון, שלא ייטלו חלק במשחק בשבת ויקבלו מנוחה כדי שיוכלו להתאושש מהפציעות ולהיות כשירים ככל הניתן.

 

מתן אוחיון יחליף את ביטון בעמדת המגן הימני, כאשר מעניין יהיה לראות האם היעדרותו של בוזגלו תוביל סוף סוף להכללתו בהרכב הראשון של הקפטן, אליניב ברדה.

 


בכר. ישיב להרכב את ברדה? (ערן לוף)

 

הרוחות בב"ש עדין לא נרגעו בשל היחסים המתוחים מאוד בין הקפטן לבכר ובמועדון וגם מסביב לו יש מי שמנסה להרגיע את הרוחות ולמנוע את הפיצוץ, אבל נראה שאם ברדה ימשיך להיות על תקן שחקן ספסל, ההתנגשות תהיה בלתי נמנעת בין השניים. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ