תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אבו יונס: "דורשים ממני 800 מאבטחים"

הקומץ של בית\ר במשחק בעונה שעברה | צילום: ערן לוף
יו"ר בני סכנין התלונן ב-103FM על דרישות המשטרה נגד בית"ר י-ם

"הדרישות של המשטרה מאתנו מוגזמות",  אמר הערב (רביעי) יו"ר סכנין מוחמד אבו יונס לתכנית הספורט ב-103, "800 שוטרים וסדרנים על 200, 250 אוהדי בית"ר?  זאת אומרת על כל אוהד, שלושה אנשי אבטחה וסדר. לדעתי הדרישה הזאת באה משיקולי כסת"ח. כל גורם פוחד ממה שיקרה ומעוניין לאבטח את עצמו. הנה אני ביקשתי כך וכך".

 

אבו יונס העריך את ההוצאות של קבוצתו על אבטחה בכ-300 אלף שקל צופים והוסיף: "אני לא יודע אם נעשה קופה של 300 אלף שקל. הפרדוקס הוא שהמשטרה מגבילה אותנו לכמות של 5,000 צופים ומצד שני גובים הוצאות עתק".

 

עם זאת ענה אבו יונס בשלילה להצעה שקיבל מרון קופמן לסגור דיל עם בית"ר לפי אוהדי שתי הקבוצות לא יגיעו למשחקי החוץ. "זה לא ספורטיבי", אמר אבו יונס, "בעונה שעברה שיחקנו מול בית"ר בטדי ללא קהל בגלל עונש שהם קיבלו וזה לא היה כדורגל. להפך שיבואו אוהדים שלהם אלינו ויעודדו, ואנחנו נבוא לעודד את סכנין בטדי".

 

לסיום שלח אבו יונס מסר לשרת הספורט. "אני מזמין את מירי רגב להגיע למשחק", הצהיר יו"ר סכנין, "מצדי שתשב ותעודד את בית"ר. מה שחשוב הוא שכבוד השרה תראה את התנאים ואת המתקנים שלנו ואולי אחר כך היא לא תצא ותתקוף את העובדה שאנחנו מקבלים כסף מקטאר".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ