תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"לא יהיו שאטלים אם המשטרה לא תדרוש"

הקהל של בית\ר. איך יגיע בשני? | צילום: אסף קליגר
גורם בבית"ר י-ם לקראת המפגש עם סכנין: "האחריות היא של המשטרה"

בית"ר ירושלים ערכה הבוקר (חמישי) אימון כושר בבית וגן בהדרכתו של מאמן הכושר שלומי ודררו. בקבוצה לא נכנסו לאופוריה בעקבות הניצחון על הפועל כפר סבא ויודעים שהפסד לבני סכנין עשוי להכניס שוב את המועדון למצב לא נעים.

 

באשר למשחק נגד היריבה המרה מהמגזר, דחו בקבוצה את התלונות שהופנו בקשר למספר הקטן של 400 אוהדים בלבד שיוכלו להגיע. "כל קבוצה מחויבת להקצות לאורחת כעשרה אחוזים מסך הכרטיסים", אמר גורם בקבוצה, "המשטרה אישרה לסכנין 4,000 אוהדים ולכן לנו אישרו 400 - הכל מתנהל כרגיל. בעניין השאטלים זו החלטה של המשטרה, אם היא לא דורשת מסכנין להעמיד שאטלים לדוחא לרשות האוהדים אז לא יהיו כאלה. האחריות פה היא של המשטרה".

 

 

במישור המקצועי, סלובודן דראפיץ' נראה מרוצה מדרך המשחק של השחקנים נגד כפר סבא, כשהדגש שניתן לקראת סכנין הוא על שמירת קצב לאורך תשעים דקות. דובב גבאי, שסוחב פציעה קלה, ערך אימון קל בצידי המגרש ובקבוצה מקווים שהוא יחלים בזמן כדי לקחת חלק במשחק ביום שני.

 

עניין נוסף שלאחרונה התעסקו בו בבירה הוא עניין השכר, כשבקבוצה הודפים את הטענות לפיהם שחקנים לא קיבלו שכר. "כל עובד בבית"ר ירושלים קיבל את שכרו בזמן", הדגישו, "יש מספר מצומצם של שחקנים שחתמו על חוזה לא מכבר לעשרה חודשים, ולכן לא קיבלו משכורת על חודשי אוגוסט וספטמבר, כך שכל העניין מופרך מיסודו".

 

בשעה זו נפתחה מכירת 400 כרטיסים בלבד לטובת אוהדי ביתר ירושלים למשחק מול בני סכנין.

 

הרב עמי פייקובסקי הגיע הבוקר עם ארבעת המינים לאימון הקבוצה ובירך עם אנשי המועדון על ארבעת המינים.

 

הרב פייקובסקי, הבוקר בבית וגן (באדיבות בית"ר ירושלים)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ