תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברק בכר: "קרה פאנצ'ר קטן, נתקן אותו"

בכר. \מאמין בשחקנים\ | צילום: עדי אבישי
מאמן ב"ש לא מתרגש מההפסד לעכו ומצפה למפגש עם פ"ת. ביטון ייעדר

אחרי שני משחקים ללא ניצחון, הפועל באר שבע תנסה בשבת לחזור "למסלול", כאשר תארח את מוליכת הטבלה, מכבי פ"ת.

 

בנגב השקיעו הרבה מאוד כסף בקיץ, הנחיתו שחקנים בכירים וחנכו לאחרונה אצטדיון חדש, אך ההפסד המפתיע במחזור האחרון לעכו (1:0) היה המשך ישיר ליכולת די מאכזבת של הקבוצה. אם כי המאמן, ברק בכר, מסרב להתרגש ומשדר "עסקים כרגיל".

 

 

"אני לא מרגיש עליהום", הסביר בכר. "זה בסדר שיש ביקורות. אני לא מרגיש בקבוצה פאניקה או משהו יוצא דופן. הפסדנו, מותר להפסיד. לא רוצים להפסיד כמובן, אבל בין מה שמיצרים בחוץ ומה שקורה בקבוצה יש פער. מאוד מאמינים בשחקנים, והם מאמינים בעצמם. קרה פאנצ'ר קטן ואנחנו נתקן אותו".

 

"גם בעכו זה היה משחק מפתח", המשיך בכר. "כמובן שמדובר במשחק חשוב בשבת, במיוחד אחרי שלא ניצחנו שני משחקים,  אבל אין לחץ. באים בשקט שלנו. עושים הכנה טובה, כמו לכל משחק. נעשה את ההתאמות בתקווה לנצח את המשחק. יש הרבה דברים שצריך לשפר אבל גם יש דברים טובים שאיתם רוצים להמשיך ".

 

לאחר הצירוף של בן שהר, מהראן ראדי, טוני וואקמה, שהצטרפו למאור בוזגלו, אליניב ברדה ושלומי ארבייטמן, הצפי מבאר שבע היה להיות קבוצה אטרקטיבית והתקפית. מה שבינתיים לא קורה, וגם ברק בכר מכיר בכך ומאוכזב בזה. עד גבול מסוים.

 

"כשיש לך סגל כזה, אז כמובן שאתה מצפה להבקיע יותר", הודה המאמן. "אבל במשחקים עד עכשיו שלטנו, הגענו למצבים והיינו טובים מהיריבה. אני מאמין שהשערים יגיעו. כרגע יש קצת פציעות ודברים שלא תלויים בנו. כל שחקן שנמצא כאן הוא איכותי שאני בטוח שיתרום לנו. מאמין בכולם, צריך לקחת דברים בפרופורציות. מחזור שישי, משחק חשוב, אם ננצח הכל יהיה בסדר".

 

למרות הביקורות, בכר מאמין בדרך שהוא מנווט את המועדון: "חובאן הוא מלך השערים שלנו. גורדנה וביטון שחקנים התקפיים לכל דבר. אנחנו עובדים על שיטה מסוימת מתחילת השנה. בסך הכל הקבוצה, מבחינתי, נראית טוב. להוציא את המשחק האחרון. אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים, אבל כמובן שהכל ניתן לשינוי. גם אחרי הפסד אנחנו לא נכנסים לפאניקה ואנחנו מאמינים שלאורך זמן זה ישתלם".

 

למרות הביקורות והאכזבה היחסית, לפי אופיר דוידזאדה זה לא המצב בתוך הקבוצה: "מאז שאלונה הגיעה למועדון עלו הציפיות. אני יכול להגיד שבפנים יש לנו חדר הלבשה מדהים. תמיד מגובשים ותמיד ביחד. מה שאומרים בחוץ לא נכון. אני חושב שגם המשחק ביום שבת עושים ממנו יותר ממה שהיה. המשחק הקרוב חשוב מאוד עבורנו. עובדים יותר קשה".

 

ויש גם לא מעט פציעות וחסרונות בסגל האדום שלא מוסיפות:  "בן שהר פצוע כבר תקופה, צפוי לחזור למשחק הבא נגד בית"ר י-ם", אישר בכר. "הוא חוזר בהדרגה לאימוני ריצה. בן ביטון גם פצוע בכף הרגל והחלטנו לתת לו לנוח. מאור בוזגלו פצוע בשרירי הבטן, משהו שהתפתח והחמיר במשחק האחרון. יש לו כאבים ולכן ינוח השבוע. כל השאר כשירים, גם מי שהיה בספק – מליקסון, ברדה וחובאן. כולם בסדר".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ