תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"לא דמיינתי שאשווה את השיא של ראול"

הפורטוגלי התרגש בטקס לכבודו | צילום: Gettyimages
רונאלדו התרגש בטקס שנערך לכבוד 323 השערים שהבקיע בריאל מדריד
ריאל מדריד קיימה היום במתקן האימונים טקס לכריסטיאנו רונאלדו, לכבוד השוואת השיא של כיבוש 323 שערים במדי הבלנקוס - בדיוק כמו ראול, שהיה לבדו ככובש המצטיין של המועדון בכל הזמנים עד הצמד של רונאלדו בשבדיה.
 
לפני הטקס הוקרן על המסך באולם סרט בו נכללו כל שערי CR7 במדי הבלנקוס ולאחר מכן הוענק לרונאלדו גביע מיוחד על הישגו. 
 
 
הפורטוגלי אמר בעת הטקס: "בחיים לא האמנתי שאוכל להשוות את שיאו של החבר שלי ראול". המועדון הציג את כל התארים בהם זכה רואנלדו עם ריאל מדריד וכן את שלושת כדורי הזהב של פיפ"א בהם זכה. בטקס נכחו אימו, בנו וסוכנו ז'ורז' מנדש, כמובן לצד ראשי ריאל מדריד וביניהם הנשיא פלורנטינו פרס.
 

 

רונאלדו היה נרגש ואמר בנוסף: "זה כבוד גדול עבורי לקבל את הפרס. לעולם לא דמיינתי כשלבשתי לראשונה את חולצת המועדון שאהיה מלך השערים של הקבוצה בכל הזמנים ואוכל לשבור שיאים כמו של ראול ואלפרדו די סטפנו.

 

רונאלדו עם שלל פרסיו. נראה מחויך מתמיד (Gettyimages)

 

"אני נמצא במקום הכי משובח ורוצה להודות לחברי על העזרה שלהם להגיע לשיא. בלי המחויבות שלהם לא הייתי מגיע לדבר", הוסיף CR7.

 

רונאלדו הודה למאמנים מנואל פלגריני, ז'וזה מוריניו, קרלו אנצ'לוטי ורפא בניטס שעזרו לו להשיג את השיא בריאל מדריד. הוא התרכך ואפילו הודה לתקשורת ואמר: "בזמן האחרון הייתי די מניאק איתם, אבל זו הדרך שלי. אני מודה לחברי, למנדש, לאמא שלי. האלה ריאל מדריד".

 

הפורטוגלי מציג את משפחתו (Gettyimages)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ