יוקאנוביץ': "היה קשה לעשות את המעבר מאירופה"

יוקאנוביץ': "היה קשה לעשות את המעבר מאירופה"
מאמן מכבי ת"א: "כבשנו גולים מעניינים. יצחקי: "ידענו שזהבי יבקיע"
אחרי שניצחה רק משחק אחד בחודש ספטמבר, פתחה הערב (שבת) מכבי תל אביב את אוקטובר ברגל ימין. האלופה הביסה את הפועל עכו 0:5, באחד ממשחקיה הקלים ביותר העונה, שעזר לה לשכוח את ההפסד לדינמו קייב באמצע השבוע בליגת האלופות.


"זה לא היה קל עבורנו לפגוש קבוצה שמתגוננת, קשה לעשות את המעבר מאירופה", אמר סלבישה יוקאנוביץ', "היו לנו קשיים בהתחלה, אבל אחר כך השתחררנו וכבשנו גולים 'מעניינים' מאוד. אנחנו צריכים להשתפר. היינו יכולים לשחק טוב יותר במחצית הראשונה. אחרי המשחק באירופה, היה קשה לנו לשחק מול יריבה שמתגוננת עם כל כך הרבה שחקנים ברחבה".


"השחקנים שלי צריכים להילחם על המקום שלהם במגרש", הוסיף המאמן המנצח, "אני אעשה את מה שהכי טוב לקבוצה שלי".יוקאנוביץ'. ניצחון בית קליל (עדי אבישי)


"במחצית הראשונה היה קשה, הם צופפו את המגרש והתקשינו", הודה ברק יצחקי, שחתום על השער היפה במשחק "הרמנו את הכדור טוב ולא הצלחנו לתפוס את ההגנה. שינינו קצת במחצית השנייה את צורת המשחק, שיחקנו מהאגפים והמשחק נפתח. ברגע שנכנסו השערים השני והשלישי המשחק נעשה קל יותר".


"אנחנו מתאמנים מאוד קשה, ובמכבי יש מלחמה מאוד גדולה על ההרכב", הודה יצחקי "בדקות שאנחנו מקבלים אנחנו צריכים להוכיח ולהראות שהמקום שלנו על המגרש. אני שמח שאני עושה את זה ביחד עם החברים שלי. יש לפנינו עוד ליגה ארוכה ואנחנו צריכים את כל השחקנים בסגל בכושר טוב, פעם זה אני פעם אחרים. לא דאגנו שערן לא יבקיע, ידענו שזה יבוא מתישהו. לא קרה שום דבר, הוא נשאר אותו דבר, הוא מגיע למצבים ועושה תנועה, זה היה עניין של זמן מתי הוא יבקיע".


"אנחנו נמצאים רק בתחילת הליגה ויש לפנינו עוד הרבה מחזורים, הטבלה יכולה להתהפך תמיד", התייחס יצחקי לעובדה שמכבי כבשה את המקום הראשון "אנחנו צריכים להיות עם היד על הדופק וצריכים לדעת שלא זוכים באליפות במחזור השישי והשביעי. אנחנו צריכים להישאר מפוקסים מהחזרה לאירופה, שלא יקרה מה שקרה נגד רעננה, והיום הראינו שאנחנו יכולים לעשות את המעבר הזה בצורה טובה".יצחקי והחברים חוגגים. "לא זוכים באליפות במחזור השישי והשביעי" (עדי אבישי)


"מכבי ת"א היא קבוצה איכותית שעלתה עלינו ביג טיים בכל פרמטר אפשרי", אמר ירון הוכנבוים, "לא היינו מספיק מרוכזים ואיכותיים. נקווה שיהיה טוב יותר במשחק הבא. גדולה של קבוצה היא להתאושש מהר ולדעת להשאיר משחקים כאלו מאחור. עשינו את זה אחרי שני ההפסדים הקודמים שהיו לנו".


על ההבדלים בין הניצחון בשבוע שעבר על באר שבע וההפסד היום אמר המאמן: "נגד באר שבע הבקענו ראשונים והיה לנו יותר קל לשחק על המתפרצות, הרגשנו טוב עם זה. נגד מכבי הסיפור היה הפוך לגמרי. ב''ש קבוצה איכותית, אבל מכבי זה אופרה אחרת. היום הם ביצעו כמה מהלכים ברמה הגבוהה ביותר, ניסינו לצופף ולמנוע מהם את המהלכים האלה וברוב שלבי המשחק הצלחנו".


בסיום נשאל הוכנבוים על מצבו של מושיקו מישאלוף ואי הכללתו בסגל: "אני לא רוצה להתייחס לנושא. זה לא עניין מקצועי, זה בין מישאלוף להנהלה".


גיא אדרי השתתף בהכנת הכתבה.הוכנבוים. חזר לקרקע (עדי אבישי)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בננטס יראבן
  0
  צ`וקאריצ`קי
  1
  Live
 • שקנדיה
  0
  קאליו
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ