תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בניון: "אם רוני לוי היה הולך, הייתי עוזב מיד"

בניון. \ממציאים על כל מיני דברים שאני לא קשור אליהם בכלל\ | צילום: ערן לוף
במכבי חיפה מרוצים מה-0:2 על רעננה ומהאוהדים: "דחפו כאילו זה גמר גביע"

"ממציאים עלי כל מיני דברים שאני לא קשור אליהם בכלל", כך אמר אמש יוסי בניון, קשר מכבי חיפה, לאחר הניצחון 0:2 על הפועל רעננה, "אם לא היינו מנצחים ורוני לוי היה עוזב בגלל זה, הייתי הולך אחריו.

 

בחיפה שברו בצורת עם הפנדל של אלירן עטר שהגיע 527 דקות מפתיחת העונה. השער של חן עזרא כבר קבע 0:2, שערים ראשונים וניצחון ראשון לירוקים.

 

 

ייתכן שהתקיעה בשופר באימון המסכם ביום חמישי האחרון תרמה לפתיחת השער של אריק ינקו, שעמד בין הקורות של רעננה.

 

מצד שני, גם אחרי הניצחון תקועה מכבי חיפה במקום האחרון בטבלה עם 5 נקודות, אם כי הפסגה התקרבה. 10 נקודות הפרידו בין הירוקים לבין מכבי פתח תקווה שהוליכה את הטבלה ערב המחזור, ואילו הבוקר מפרידות רק שמונה נקודות בין חיפה לבין מכבי תל אביב המוליכה החדשה.

 

 "צריך את המחויבות של השבועות האחרונים, תהיה לנו קבוצה חזקה השנה", סיכם המאמן לוי את הניצחון הראשון. הקפטן יוסי בניון קבע כי "צריך רצף של ניצחונות".

 

חיפה בוודאי תנצל את פגרת הנבחרת, כדי לשמר את החיבור להרכב ולשיטת המשחק של רוני, ותערך היטב למשחק הבא, בחוץ נגד קרית שמונה.

 

"כשהחלק הקדמי טוב, ההגנה משחקת יותר בשקט" (ערן לוף)

 

המערך החדש, ה-3:3:4 בו שיחקה חיפה אתמול, התאים לקבוצה שנראית מאוזנת בהגנה, יציבה במרכז המגרש ומחוברת בקו הקדמי.

 

עם זאת בכרמל מסרבים להתבשם במחמאות. "שיחקנו נגד קבוצה שחיפשה להוציא נקודה מהמשחק וכמעט הצליחה", אמרו במכבי חיפה, "חובה לעבור משחקים כאלו ועשינו זאת עם תמיכה מרגשת של אלפי אוהדים שדחפו את השחקנים כאילו מדובר בגמר גביע המדינה".

 

שחקנים בקבוצה דיברו על חיבור מחדש אותו הוביל בניון יחד עם לודיביק אוברניאק ואלירן עטר. כמו גם על רוח ההתלהבות של אופיר קריאף ואביחי ידין.

 

"כשהחלק הקדמי טוב, הוא מאפשר למערך האחורי לשחק עם יותר ביטחון", אמר שחקן בקבוצה, "נגד רעננה היה סוג של משחק ידוע מראש. השחקנים של רעננה יודעים להסתגר. הסגנון הזה של היריב אינו אהוב עלינו, אבל בניגוד למשחקים מול נגד בני יהודה והפועל כפר סבא, הפעם לא נעקצנו. אם אנחנו רוצים לחזור ולהתמודד למעלה אסור לנו לאבד נקודות נגד קבוצות שעושות בונקר במסווה של התגוננות מקובלת".

 

אייל משומר ומרק ואליינטה, שנפגעו במהלך המשחק מול רעננה, יעברו בדיקות במהלך היום. גליינור פלט, שסיים עונש הרחקה, יהיה בסגל נגד קריית שמונה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ