תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

איינבינדר סיכם בבית"ר: "מאושר לחזור הביתה"

איינבינדר. חוזר לבירה | צילום: עדי אבישי
הקשר סגר לעונה. דראפיץ' זעם על השחקנים באימון המסכם לסכנין

אחרי מו"מ שנמשך תקופה לא קצרה, סיכם הבוקר (ראשון) דן איינבינדר בבית"ר ירושלים לעונה עם אופציה לעונה נוספת. "אני מאושר לחזור הביתה", אמר הקשר, "אני מחכה לחזור ולשחק מול הקהל הנפלא שלנו בטדי מלא, שיהיה חג שמח ושקט לכולם".

 

איינבינדר, ששוחרר בקיץ מהסגל של מכבי תל אביב וחוזר גם ע"י הפועל חיפה ובני יהודה, רצה לחזור למועדון האם שלו, אותו עזב בתום עונת 2012/13 לטובת קריית שמונה. מהעבר השני, מאמן בית"ר, סלובודאן דראפיץ', מאוד רצה לראות את איינבינדר אצלו.

 

 

סלע המחלוקת היה התעקשותו של אבי נמני, סוכנו של הקשר, על חוזה לשניים בעוד אלי טביב הבעלים של בית"ר היה מעוניין בעונה בלבד. לספורט1 נודע כי אמנם הקשר לא סגר לשנתיים, אבל יש סיכום בינו לבין טביב על החוזה שלו לעונה הבאה, כך שלא מדובר בהבטחת סרק מצד טביב.

 

הבעלים של בית"ר גם הכניס בחוזה של איינבינדר העונה מענקים, עליהם בעצם וויתר למכבי תל אביב כששוחרר מהטרבליסטית בקיץ. "אם תראו ככה גם במשחק בסכנין, הם יקרעו לכם את הצורה", הטיח הבוקר (ראשון) מאמן בית"ר ירושלים, סלובודאן דראפיץ',  בשחקניו באימון המסכם אחרי שלא היה מרוצה ממה שראה.

 

המאמן הסרבי, שיקבל מסכנין זר פרחים על התקופה בה אימן במועדון במהלך עונת 2010/11 (24 משחקים, 5 ניצחונות, 5 תיקו, 14 הפסדים) רוצה מאוד להביא ניצחון ירושלמי ראשון בסכנין מזה תשע שנים. באימון הבוקר תרגל המאמן מערך מעט נסוג של 4:4:2 כאשר עומר אצילי ולירוי צעירי תורגלו באגפים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ