החטא ועונשו: אסייג עשוי להתנצל בפני איינוגבה

החטא ועונשו: אסייג עשוי להתנצל בפני איינוגבה
בבני יהודה ידרשו ממאמן השוערים רגיעה. ביקורת על אבוקסיס
כעס גדול בבני יהודה בעקבות אירועי השבועות האחרונים שהגיעו לשיא ב-2:1 למכבי נתניה. בקבוצה עדיין לא התאוששו מדבריו של עוזר המאמן ומאמן השוערים יעקב אסייג שמתח ביקורת בכלי התקשורת על  שוער הקבוצה, דלה איינוגבה.


דבריו של אסייג הפכו לשיחת היום בחדר ההלבשה לפני ואחרי המשחק מול מכבי נתניה. במועדון קיים כעס רב כלפי אסייג שלדעת כולם לא היה צריך לכבס את 'הכביסה המלוכלכת' בפומבי ובמיוחד לא לפני משחק כה חשוב. לדברי גורמים במועדון עוזר המאמן הוותיק עשוי להתבקש להיפגש עם השוער הניגרי ולהתנצל בפניו על התנהלותו. כזכור, רק בקיץ האחרון האריך השוער את חוזהו בשנתיים נוספות וזאת לאחר 8 עונות במועדון.


שני ההפסדים האחרונים, אשר הצטרפו למאזנה הרע של הקבוצה מתחילת העונה גרמו לביקורת במועדון כנגד מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס בנושא ניהול המשחק השוטף וחילופיו. בכיר במועדון אמר בשיחות סגורות: "איך אפשר להוציא קשר אחורי במשחק כמו נגד הפועל תל אביב, במיוחד עם חסרונו של תיירי דובאי. כולם ראו שזה מה שהוביל להתפרקות באותו משחק". למרות התוצאות האחרונות והתקציב הנמוך, במועדון מאמינים שאפשר להפיק יותר גם מהקיים.איינוגבה מול נתניה. הכביסה יצאה החוצה (מני בן ארי)


אחד מאוהדיה הוותיקים של הקבוצה, שהתעמת עם מאמן הקבוצה לאחר המשחק ואף ירק לעברו הורחק מהמגרשים לתקופה הקרובה.  

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ