תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רשמית: ברנדן רוג'רס סיים את דרכו בליברפול

רשמית: ברנדן רוג'רס סיים את דרכו בליברפול
המאמן פוטר בתום ה-1:1 בדרבי. דיווח: קלופ חתם לשלוש שנים באנפילד
ליברפול סיימה הערב (ראשון) ב-1:1 מאכזב בדרבי בגודיסון פארק מול אברטון. קבוצתו של ברנדן רוג'רס חווה פתיחת עונה נוראית - המייטירדס מדורגים במקום ה-10 בטבלה לאחר שמונה מחזור עם 12 נקודות בלבד (50%) והפרש שערים שלילי 10:8.
 
 
בעקבות התוצאות המאכזבות ולחץ האוהדים, המאמן הצפון אירי סיים את תפקידו במועדון בתום שלוש עונות ו-8 מחזורים. "רוצים להודות לרוג'רס על התרומה המשמעותית שעשה במועדון. מוקירים תודה על המחויבות וההשקעה", נמסר מהמועדון בהודעה רשמית. באנגליה מדווחים שרוג'רס יקבל פיצויים על סך 7.3 מיליון ליש"ט.
 
 
במקביל, התקשורת הבוסנית מדווחת כי יורגן קלופ, אקס דורטמונד שנמצא בשנת שבתון, חתם על חוזה לשלוש שנים בליברפול והוא יחליף את הצפון אירי.
 
 
הסיבה לכך שהדיווח נחשף בבוסניה היא כנראה בגלל מי שצפוי להיות עוזרו של קלופ באנפילד, זליקו בובץ' הבוסני שהיה עוזרו של קלופ גם בדורטמונד וככל הנראה הוא הסיבה לכך שהידיעה דלפה לתקשורת המקומית. בעקבות הדיווח, החלו לרוץ ברשתות החברתיות תמונות של המאמן הגרמני בעיר ליברפול. האם התמונות אכן צולמו על אדמת הממלכה? אתם מוזמנים להחליט בעצמכם.
 
 
 
לפני מספר ימים צוטט קלופ בכלי התקשורת הבריטית והספרדית ושלח מסר לליברפול: "תתקשרו אליי ואני מגיע". כנראה שראשי המועדון שמעו בקולו והרימו את שיחת הטלפון המיוחלת.
 
עוזרו של קלופ מדורטמונד. הוא הסיבה לכך שהידיעה דלפה? (Gettyimages)
 
 
כזכור, יורגן קלופ דחה לפני מספר ימים בלבד הצעה שהגישה לו התאחדות הכדורגל המקסיקנית לאמן את הנבחרת המקומית, אך קלופ דחה את ההצעה על הסף וכעת עושה רושם כי המינוי הצפוי שלו לליברפול זו הסיבה לכך.
 
 
רוג'רס. זה היה משחק האחרון בתפקיד (Gettyimages)
 
 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ