תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשש גדול בברצלונה מפציעות בפגרת הנבחרות

ניימאר. רק שלא יכאב לו | צילום: Gettyimages
בקטאלוניה מחזיקים אצבעות לכשירות. וגם: פיפ"א לטובת ניימאר

הפגרה הגיעה בזמן. ההחלטה של קאס (בית הדין לערעורי ספורט בלוזאן) לא לקבל את הערעור על הרחקת ניימאר מה'קופה אמריקה' ולמחוק את שני המשחקים שנותרו לו לא לשחק במדי הנבחרת באה לטובת ברצלונה.

 

עכשיו מקווים בברסה שניימאר יעשה בעשרה ימים את ההכנה שלא עשה לליגה בקיץ האחרון. הוא לא יוכל לשחק מול ונצואלה וצ'ילה, אבל יתאמן בברצלונה וגם ילווה את ההתאוששות של ליאו מסי מפציעה. ניימאר מקבל טיפול בתזונה נכונה. החל לעשות דיאטה כפי שעשה מסי בשנה שעברה.

 

 

יחד עם זאת, בברצלונה עוקבים בדאגה אחרי הזימון של חאבייר מסצ'רנו, איבן ראקיטיץ' וסרחיו בוסקטס לנבחרות שלהם. כל פציעה של אחד מהם יכולה להיות קריטית למועדון בגלל שהם שלושת השחקנים שסוחבים כרגע את הקבוצה הפצועה ומאכלסים שלוש מבין ארבע המקומות הראשונים עם מספר הדקות הרב ביותר ששיחקו בקבוצה. מסצ'רנו שיחק 630 דקות, בוסקטס 556 וראקיטיץ' 507 כשלואיס סוארס מקדים אותו עם 540 דקות במקום שלישי.

 

 

 

לואיס אנריקה היה מעדיף שגם שחקנים אלה יישארו בבית בגלל החשש "מווירוס פיפ"א" - המשחקים הבינלאומיים בהם השחקנים נפצעים במסגרת הנבחרות. עם סגל שמדולל בלאו הכי לאור האמברגו ברכש של פיפ"א, בברצלונה לא רוצים לגרוע עוד שחקן ממצבת השחקנים הדלה.

 

גם מוניר אל-חדאדי ישחק עם ספרד הצעירה נגד גיאורגיה ושבדיה. קלאודיו בראבו ישחק עם צ'ילה נגד ברזיל ופרו במוקדמות המונדיאל, דני אלבס עם ברזיל נגד צ'ילה ו-ונצואלה. השוער מארק-אנדרה טר-שטגן נכלל בסגל גרמניה למשחקים נגד אירלנד וגיאורגיה. נוכח מצבה העדין של ברסה והסגל הדליל החשש שם הרבה יותר גדול מקבוצות אחרות במצב דומה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ