תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קלופ צפוי לסגור בליברפול עד יום שישי

קלופ צפוי לסגור בליברפול עד יום שישי
רוג'רס נפרד: "יש סגל מוכשר". הגרמני יקבל וטו בנושא הרכש ויסגור?

ליברפול ממשיכה במאמצים לסגור עם מאמן חדש. המייטירדס מקווים להחתים את יורגן קלופ עד יום שישי על מנת שיתחיל לאמן את הקבוצה. עפ"י פרסומים המו"מ איתו החל באופן רשמי. לפי הידיעות קלופ הסכים להגיע לאחר שהובטח לו שתהיה לו המילה האחרונה ברכש ומכירת שחקנים בניגוד לברנדן רוג'רס שהיה תלוי בוועדה שאישרה כל שחקן רכש.

 

נציגיו של קלופ ניהלו מו"מ עם חברת "פנוויי ספורט" באנפילד על החתמתו. הסבירות למינוי גבוהה כאשר בליברפול בטוחים שהמאמן יחתום ויהיה הגרמני השני אי פעם שאימן בפרמיירליג. היום (שלישי) צפויה להתקיים שיחה טראנסאטלנטית בין בעלי החברה ומנהלי ליברפול לאנשי קלופ והמאמן עצמו השוהה בגרמניה וייתכן שחוזהו ייסגר.

 

 

 

החשש בליברפול היה שקלופ ידחה אותם בגלל שלא יסכים לעבוד תחת וועדה שקובעת את הרכש במועדון. לפי הדיווח הוועדה תישאר, אבל למאמן דורטמונד לשעבר תהיה המילה האחרונה. כפי שפורסם בבוסניה עוזריו בדורטמונד זליקו בובאץ' הבוסני ופטר קרביץ' יצטרפו אילו לצוות האימון ועוזריו של רוג'רס יעזבו.

 

 

 

רוג'רס לא חיכה זמן רב ויצא לחופשה בספרד עם בת זוגו והבת שלה. ב'דיילי מייל' פורסם שהוא ידע כבר אחרי ה-1:1 נגד נוריץ' שיפוטר, אבל הציג כלפי חוץ שאינו חושש מפיטורים והמשיך לעבוד כרגיל.

 

"אני עצוב מאוד לעזוב את ליברפול. זה היה כבוד וזכות לאמן את אחד המועדונים הגדולים בעולם. ניסיתי לייצג את המועדון בדרך הטובה ביותר ולפתח את השחקנים והמועדון כדי שהאוהדים יהיו גאים. היו לי כמה רגעים בתי נשכחים בקבוצה ואני רוצה להודות לשחקנים על עבודתם הקשה והמסירות שגילו", העיד רוג'רס.

 

רוג'רס הזהיר את המנג'ר החדש שיגיע: "הסגל הנוכחי במצב של מעבר, אבל יש כישרונות גדולים וסגל מגובש".

 

 

 

ה'דיילי מייל' חשף מי בדיוק יושב בוועדה שמחליטה על רכש שחקנים בליברפול. עד כה היה מדובר במנג'ר רוג'רס עצמו, המנכ"ל איאן איירה ודייב פאלואס (האחראי על הרכש) הגיע למועדון ב-2012 ועבד בעבר במנצ'סטר סיטי ובולטון. הוא אחראי על מערך הסקאוטינג של הקבוצה ומקבל מהם דו"חות. בארי האנטר הסקאוט הראשי שהיה אחראי על רכש מאיטליה במנצ'סטר סיטי ויש לו קשרים בסרייה A. כמו כן גם מייקל אדוארדס (האחראי על התיאום הטכני).

 

בקבוצה פעלו לפי מדיניות שלא רוכשים שחקן מעל גיל 24 וריקי לאמברט היה אחד הבודדים שנרכשו מעבר לגיל זה. רוג'רס למשל רצה להביא את בלם סוונזי ונבחרת וויילס, אשלי וויליאמס בן ה-31 הנחשב לאחד הטובים בליגה, אבל בגלל גילו הוא נפסל. כך גם המגן השמאלי ריאן ברטרנד.

 

שחקן העבר של ליברפול, יאן מולבי, העביר ביקורת נוקבת על הנהלת המועדון וטען שעד כה היא לא הצליחה לקדם את ליברפול לצמרת, וכי ההחלטות שלה היו שגויות למן הרגע הראשון שרכשה את המועדון: "צריכים להראות לאוהדים שהם יודעים מה הם עושים".  

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ