תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"דרשתי מהמשטרה להציג חשדות ואין להם"

אוהדי בית\ר בדוחא אמש | צילום: ערן לוף
עורך דינו של אחד החשודים בתקיפת אוהד הפועל ת"א: "הוא הקורבן בפרשה"

פרשת תקיפתו ופציעתו הקשה של אוהד הפועל תל אביב במוצאי שבת האחרונה הולכת ומסתעפת ונראה כי היא תעסיק את חוקרי תחנת יפו עוד ימים לא מעטים כשבינתיים בידי החוקרים כבר ארבעה חשודים, אחרי שחשוד נוסף הסגיר עצמו אתמול בשעות הצהריים למשטרה.

 

כזכור בשעות הבוקר הוארך בבית משפט השלום בתל אביב מעצרו של ניב מנור אוהד בית"ר ירושלים השייך לארגון לה פמיליה שהסגיר עצמו למשטרה שלשום,  ואתמול כאמור בשעות הצהריים הגיע חשוד נוסף צעיר בן 22 תושב מושב נווה ימין הסמוך לכפר סבא שהסגיר גם הוא עצמו למשטרה לאחר שנודע לו שהמשטרה מחפשת אחריו.

 

הצעיר הועבר לחקירה ועל פי הערכת המשטרה הוא יובא הבוקר (רביעי) לבית משפט השלום בתל אביב שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

 

בבית המשפט תהה פרקליטו של מנור, עו"ד עדי כרמלי, האם ברשות המשטרה מצלמות אבטחה ונציג המשטרה השיב בשלילה כשציין. "עדיין אין לנו תיעוד ממצלמות אבטחה".

 

עוד הוסיף עו"ד כרמלי. "הלקוח שלי הוא הקורבן בסיפור הזה. הוא הגיע לזירה באופן תמים, הוא זה שהותקף ונגד הלקוח שלי אין שום חשדות ספציפיות או ראיות. דרשתי מהמשטרה להציג חשדות ואין להם".

 

הלקוח שלי היה זה שנקלע למארב של אוהדים אחרים והותקף ונחבל. הוא ביקש והציע להיבדק בפוליגרף והמשטרה מנסיבות השמורות עימה לא מאשרת בשלב זה את הבדיקה. חלפו חמישה ימים מאז האירוע החמור ועד היום המשטרה לא אספה מצלמות אבטחה למרות שסיירתי במקום וראיתי עשרות עסקים שמוקפים במצלמות אבטחה. המשטרה מנסה לדוג חשודים ללא כל מידע מבוסס וזאת חרף העובדה שמדובר בתקרית בה היו מעורבים כ – 30 צעירים. הלקוח שלי היה זה שהותקף באבנים".

 

מעצרו של מנור מצטרף למעצרם של שני אוהדי ביתר נוספים יואב נחשון ואסי בסנו החשודים במעורבות בתקיפה ומעצרם הוארך עד הבוקר . לא מין הנמנע כי השניים יובאו לבית המשפט להארכת מעצר נוספת או לשחרור בתנאים מחמירים.

 

בינתיים ממשיך צוות החקירה של מרחב יפתח בראשותו של נצ"מ דוד גז לחפש ממצאים וראיות. "זה כמו לחפש מחט בערימת שחת וצריך לעשות עבודה יסודית" אומרים במשטרה.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ