תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חביב אוחיון בן ה-17 עשוי לעבור למנצ'סטר סיטי

חביב אוחיון. ג'ו הארט כבר מחכה לו? | צילום: מני בן ארי
שוער מכבי ת"א צפוי לקבל דרכון רומני בחודש הבא. התכולים עוקבים
שוערה הצעיר של מכבי תל אביב, חביב אוחיון, אמור לקבל בחודש הבא דרכון רומני - מהלך שיפתח לו דלתות בשוק השחקנים האירופי ואפשרות מעבר לאקדמית הכדורגל של מנצ'סטר סיטי, שנציגיה גילו בו עניין.
 
אוחיון בן ה–17 אמור היה לחתום על חוזה ארוך טווח במכבי תל אביב ובתחילת העונה הוא קודם לעמדת השוער השני של הקבוצה הבוגרת לצדו של הספרדי חואן פאבלו קולינאס, כשבמקביל העביר קרויף את השוער השני שלו בשנתיים האחרונות, ברק לוי, בהשאלה למכבי נתניה כך שדרכו של אוחיון נראתה סלולה להתקדם ולהפוך לשוער הראשון של הצהובים.
 
 
המהפך המפתיע קרה כשמכבי תל אביב החתימה ברגע האחרון במהלך מפתיע את השוער הסרבי בן ה–19 פרדראג ראיקוביץ' ואת שוער הפועל רעננה דניאל ליפשיץ, מהלך בו הורידה זמנית את אוחיון לקבוצת הנוער בה הוא משחק בליגת האלופות ובליגה לנוער.
 
לאוחיון אין חוזה מקצועני במכבי תל אביב כשהנוהג הוא בגיל הזה לחתום על חוזה ארוך טווח לשלוש עד חמש שנים. השוער נחשב לאחד משלושת השוערים המצטיינים לגילו באירופה, ביחד עם בנו של זינאדין זידאן. במצב שנוצר עם החתמתו של ראיקוביץ', מכבי תל אביב תמכור את חביב אוחיון לאירופה כשאקדמית הכדורגל של מנצ'סטר סיטי היא המועמדת המובילה לקלוט את השוער הצעיר אשר מומחי כדורגל טוענים כי יהיה בעתיד הלא רחוק השוער המוביל בכדורגל הישראלי.
 
לא מכבר אמר שוער העבר של נבחרת ישראל יצחק ויסוקר על חביב אוחיון: "מדובר בכישרון ענק שיהפוך לשוער של מכבי תל אביב ונבחרת ישראל. אוחיון צריך להתחיל לקבל במהלך השנה את ההזדמנויות שלו ובתוך שנה-שנתיים יהיה לכדורגל הישראלי שוער לשנים רבות".
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ