תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפצוע שב להכרה, הוארך מעצר החשודים

החשודים הבוקר בבית משפט השלום בת\א | צילום: אלוני מור
אוהד הפועל ת"א מגיב לסביבתו ונושם עצמונית. חשש לשיבוש הליכי חקירה
שלושה חשודים בפרשת תקיפתו ופציעתו הקשה של אוהד הפועל תל אביב במוצ"ש האחרון בשכונת פלורנטין בת"א, הובאו הבוקר (רביעי) לבית המשפט השלום בת"א ושם הוארך מעצרם.
 
יואב נחשון ואסי בסאנו, החשודים שנעצרו שעות לאחר האירוע, יישארו במעצר עד יום שישי ואילו מעצרו של חשוד נוסף הוארך עד מחר בצהריים.
 
 
באשר לנחשון ובסאנו, השופט ירון גת טען במהלך המשפט כי קיים חשש לשיבוש הליכי חקירה מצדם. "באורח פלא נעלמו הטלפונים שלהם". גם נציגי משטרת ישראל טענו כך ואמרו: "הם מסרבים למסור את הסיסמאות לפלאפונים שלהם".
 
דיון סוער הבוקר בבית משפט השלום (אלוני מור)
 
כידוע, ארבעה חשודים עצרה בימים האחרונים משטרת ישראל בחשד לביצוע העבירה, כששניים מהם הסגירו את עצמם - האחרון היה צעיר בן 22, ממושב נווה ימין שידע כי המשטרה בעקבותיו, ויממה קודם לכן הסגיר את עצמו ניב מנור, חבר בארגון "לה פמיליה" של אוהדי בית"ר ירושלים.
 
בינתיים ממשיך צוות החקירה של מרחב יפתח בראשותו של נצ"מ דוד גז לחפש ממצאים וראיות. "זה כמו לחפש מחט בערימת שחת וצריך לעשות עבודה יסודית", אומרים במשטרה.
 
חדשות טובות הגיעו הבוקר גם מכיוונו של אוהד הפועל ת"א שנפצע קשה וחל שיפור ניכר במצבו. הוא שב להכרה, החל לנשום בכוחות עצמו ומגיב לסביבה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ