ורמוט: "מודעים לחשיבות המשחק מול קפריסין"

ורמוט: "מודעים לחשיבות המשחק מול קפריסין" חושבים רק על ניצחון. ורמוט באימון הנבחרת | צילום: אתר ההתאחדות לכדורגל
קשר מכבי ת"א לקראת ההכרעה במוקדמות היורו: "צריך לחשוב חיובי"
בימים אלו נבחרת ישראל נמצאת בעיצומן של ההכנות לקראת צמד המשחקים המכריעים מול קפריסין ובלגיה במסגרת מוקדמות יורו 2016. גילי ורמוט, קשרה של מכבי תל אביב שזומן לסגל של גוטמן, התפנה לראיון חגיגי באתר הרשמי של הצהובים.


"כולנו מודעים לחשיבות המשחק מול קפריסין. אפשר לומר שבמשחק הזה, הקמפיין נמצא על כף המאזניים. יש תחושות חיוביות ואנרגיות טובות. קל זה לא יהיה, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו", אמר ורמוט בפתיחת דבריו. על העובדה כי שחקנים רבים של מכבי ת"א זומנו לסגל של גוטמן אמר: "זה בדרך כלל עובד ככה. לקבוצה הכי טובה יש את הכי הרבה שחקנים בנבחרת. אני שמח בשביל דור פרץ שהוא קיבל זימון בכורה. הזימון מגיע לו, והוא רק בתחילת הדרך שלו".

 

ורמוט התייחס גם ליכולתו האישית שהשתפרה בתקופה האחרונה: "בצמד המשחקים הקודם הייתי בסגל אך לא שותפתי. אפשר לומר שהייתי יותר שחקן סגל. לצמד המשחקים הזה אני מגיע אחרי שבתקופה האחרונה חזרתי לכושר טוב במכבי וככה אני מגיע גם למדים הלאומיים".


בהמשך הוסיף הקשר "המשחקים באירופה נותנים לך עוד ניסיון ועוד שפשוף שמביא אותנו מוכנים לקראת המשחקים הבינלאומיים. קפריסין זו נבחרת ברמה שלנו פחות או יותר. המשחק מול בלגיה יהיה משחק דומה למשחקים שאנחנו חווים בליגת האלופות. הבלגים מאוד חזקים, אבל הראש שלנו עוסק רק במשחק מול קפריסין"."שמח בשבילו שקיבל זימון בכורה" (ערן לוף)


ורמוט התייחס גם לנבחרת קפריסין, יריבתה של ישראל בשבת: "במשחק הקודם מול קפריסין שנערך בניקוסיה לא היה חסר הרבה לשוויון שלהם. מי שצפה במשחק האחרון של הקפריסאים מול בלגיה ראה שהבלגים ניצחו בקושי. זו נבחרת שמשחקת באופן מאוד קבוצתי ויפה. אני מאמין ש-30 אלף צופים ישראלים יתנו לנו דחיפה רצינית".


ולסיום התייחס ורמוט לסיכוייה של נבחרת ישראל להעפיל ליורו בצרפת: "אנחנו לא מתעסקים בחישובים. כל שחקן צריך לחשוב על תסריטים חיוביים ואופטימיים. אי אפשר להבטיח שום דבר בכדורגל, אבל אנחנו נעשה את הכי טוב שלנו".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ