תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קוסטה: "הגעתי לאימוני ההכנה שמן, אני אשם"

קוסטה. שמן? | צילום: GettyImages
חלוץ הבלוז הוסיף: "מוריניו המאמן הטוב בעולם, תרדו ממנו"
מתקבל הרושם ששחקני צ'לסי קיבלו הוראה מהבוס, ז'וזה מוריניו, להתייצב מאחוריו אחרי שהוא קיבל גב מהבעלים, רומן אברמוביץ', וכדי להראות לאלה שטוענים שהשחקנים כבר לא איתו, הוא הזמין את העיתונאים למיתקן האימונים בו נשארו כמה שחקנים שלא יצאו למשחקי הנבחרות. 
 
החלוץ הספרדי, דייגו קוסטה, הסביר לכתבים בין היתר שחזר שמן ובמשקל עודף לאימוני הקבוצה העונה וזו אחת הסיבות לפתיחה הלא טובה שלו. הוא גם ביקש מהכתבים: "תרדו ממוריניו". 
 
 
 
 
קוסטה טען שאנשים חוגגים את פתיחת העונה הרעה של הבלוז בשל העובדה שמוריניו תמיד אומר את הכל בפנים ובעיקר כי לכולם ברור מי לדעתו של מוריניו הוא המנג'ר הטוב בעולם: "יש לו תמיכה מכל הסגל של הקבוצה. הוא סופג ביקורת בגלל מי שהוא. הוא מאוד ישיר ואומר תמיד מה הוא חושב ומה הוא מאמין שזו האמת. לפעמים אנשים לא רוצים לשמוע את זה". 
 
 
לדבריו של החלוץ: "יש מנג'רים שאומרים מה שאנשים רוצים לשמוע. אני מעדיף מישהו שיגיד לי את האמת ולא דברים מתוקים. ראיתי בעונה שעברה קבוצות שהפסידו הרבה יותר מצ'לסי ואף אחד לא העיז לבקר את המנג'ר שלהם". 
 
לדברי קוסטה שיחזור מהשעיה של שלושה משחקים: "מוריניו אדם אחר לחלוטין בחדר ההלבשה ממה שאנשים חושבים שהוא. ז'וזה תמיד תומך בנו וכולנו אומרים זה לזה שהוא המנג'ר הכי טוב שיכול היה להיות לנו. אני מדבר בשם כל השחקנים שלנו שיצאו למשחקי הנבחרות". 
 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ