תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסתמן: נתניהו לא יגיע למשחק הנבחרת בטדי

אוהדי הנבחרת. לא תותר הגעת כלי רכב פרטיים למתחם האיצטדיון ולארנה | צילום: ערן לוף
רוה"מ לא יגיע בשל המצב הרגיש? מאות שוטרים וסדרנים בירושלים
נבחרת ישראל תארח הערב (שבת, 21:45) את נבחרת קפריסין, במסגרת המחזור התשיעי של מוקדמות יורו 2016. אחרי ארבעה ניצחונות שהובילו את חניכיו של אלי גוטמן למקום השלישי, בנבחרת מייחלים לנקודות נוספות שיקדמו אותם לעבר השגת היעד הנכסף.
 
 
ארבע וחצי שעות לפני שריקת הפתיחה בטדי, ישנם דיווחים שראש הממשלה בנימין נתניהו החליט ככל הנראה לא להגיע לאצטדיון טדי הערב והוא כנראה לא יצפה במשחק בין נבחרת ישראל לקפריסין וזאת על מנת שלא להכביד על סידורי הביטחון הקפדנים ממילא וכמובן בשל המצב הרגיש במדינה.
 
נתניהו. גל הטרור גרם לו לקבל את ההחלטה? (Gettyimages)
 
 
בהתאחדות לכדורגל מדגישים כי מאות שוטרים וכ-400 סדרנים יתפרסו ברחבי אצטדיון טדי החל משעות הצהריים לצורך שמירה על הסדר והביטחון. האוהדים אשר מתכוונים להגיע למשחק מתבקשים להקדים את הגעתם ולהשמע להוראות הסדרי התנועה המפורטים, זאת בשל צפי להגעת קהל רב ולשיבושי תנועה כבדים. שערי האצטדיון יפתחו בשעה 19:30.
 
 
החל מהשעה 19:00 יסגרו לתנועת כלי רכב הרחובות הבאים: בנבנישתי, דוד איילון, אגודת ספורט בית"ר ורחוב מודעי. מומלץ להשתמש בציר בגין (כביש 50) לכיוון שכונת גילה. לא תותר כניסת כלי רכב לשכונת מלחה וקטמון (למעט התושבים).
 
 
שחקני הנבחרת חוגגים מול הבוסנים (עדי אבישי)
 
 
ההתאחדות לכדורגל, יחד עם חברת FanZone ועיריית ירושלים, מפעילה מערך היסעים וחניונים לרווחת האוהדים החל מהשעה 17:30 עד 22:30 מהחניונים הבאים: הלאום, הר הרצל, גבעת מרדכי (מכון לב) וקריית הממשלה (רח' נתנאל לורך). מערך ההיסעים ידאג להחזרת האוהדים לחניונים עם סיום המשחק.
 
לא תותר הגעת כלי רכב פרטיים למתחם האיצטדיון ולארנה (אולם הכדורסל הסמוך). לבאי האצטדיון מומלצת הגעה בתחבורה ציבורית (אוטובוסים ורכבת ישראל). התחבורה הציבורית למתחם אצטדיון טדי תתוגבר בקווים הבאים: 5, 6, 12, 14, 18, 31, 33 ו-35.
 
 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ