תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

0:3 לקרואטיה על בולגריה, הצ'כים לא עזרו להולנד

0:3 לקרואטיה על בולגריה, הצ'כים לא עזרו להולנד
פרישיץ' (2), ראקיטיץ' (42) וקאליניץ' (81) כבשו. טורקיה ניצחה 0:2 בפראג

נבחרת קרואטיה שמרה על הסיכוי להעפיל ישירות ליורו 2016 כשניצחה בביתה את בולגריה 0:3. כרגע חניכיו של אנטה קאצ'יץ' עדיין במקום השלישי עם 17 נקודות, כאשר נורבגיה שנייה עם 19 ואיטליה כבר הבטיחה את העלייה. במחזור הסיום יתארחו הקרואטים במלטה והנורבגים באיטליה. במידה ושתי הנבחרות יצברו את אותו מספר הנקודות לנבחרת הבלקנית יהיה יתרון בזכות המפגשים ביניהן.

 

 

קרואטיה - בולגריה 0:3

 

שתי דקות מהפתיחה לוקה מודריץ' הכניס כדור עומק לאיבן פרישיץ' שדחק ממטרים ספורים לרשת של בולגריה, 0:1 לקרואטיה. בדקה ה-42 איבן ראקיטיץ' התחיל את התקפה של הקרואטים עם מסירה לניקולה קאליניץ' שהחזיר לו עם העקב, וקשרה של בארסה שנותר לא מכוסה ברחבה קבע את את תוצאת המחצית. המשחק התנהל בעצלתיים במחצית השנייה עד שקאליניץ' כבש את השלישי מקרוב בדקה ה-82 אחרי בישול של פרישיץ'. 

 

 

צ'כיה – טורקיה 2:0

 

הנבחרת הצ'כית כבר ביורו, אך מי ששמה עינייה לעבר פראג היא הולנד שקיוותה למעידה של הטורקים. אבל הנבחרת של פתיח טרים לא התחשבה ברצונם של ההולנדים ועלתה ליתרון בדקה ה-62 מפנדל של סלצ'וק אינאן לאחר שנובאק הכשיל את עזיז ברחבה. בדקה ה-79 הקאן צ'להאנוגלו סגר את הסיפור עם שער מרהיב מבישול של ארדה טוראן. טורקים חזרו למקום השלישי בבית ובמאזנם 15 נקודות, שתיים יותר מהולנד. תיקו במחזור הסיום נגד איסלנד בבית יבטיח להם את הכרטיס ליורו וישאיר את הולנד בבית לראשונה מאז 1984. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ