תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ריאל תבקש לא לשתף את מודריץ' מול מלטה

ריאל תבקש לא לשתף את מודריץ' מול מלטה
הבלנקוס חוששים שהקשר הקרואטי יחמיר את פציעתו ביום שלישי

ריאל מדריד מבינה שככה אי אפשר להמשיך. הבלנקוס סובלים מפציעות של חאמס רודריגס, פפה, סרחיו ראמוס ודני קארבחל, כשבייל רק החלים מפציעה, ואתמול נכנסו בריאל מדריד לכוננות נוספת אחרי שלוקה מודריץ' רשם רק 45 דקות בניצחון קרואטיה על בולגריה 0:3. הוא אותת בסיום המחצית הראשונה על כאבים ברגלו ולא עלה לשחק למחצית השנייה. 

 
בקרואטיה טענו שהוא הוחלף רק כאמצעי זהירות לקראת המשחק עם מלטה וכי הוא צפוי לפתוח בשלישי, אבל במדריד לא שקטים ויצרו היום קשר עם ההתאחדות הקרואטית כדי לדעת מה מצבו של הקשר.
 
 
מאמן קרואטיה, קאצ'יץ', אמר על מודריץ': "הבחנתי שיש לו כאבים במפשעה והחלטתי לא לקחת סיכונים". הקרואטים כאמור מתכוונים כנראה להחזיר את מודריץ' למשחק מול מלטה ועל כן הבלנקוס מתכוונים לבקש מקרואטיה שלא לשתף את השחקן, במשחק קריטי - משחק העלייה של קרואטיה אם תנצח.
 
מודריץ' אתמול מול הבולגרים (AFP)
 
העיתון 'מארקה' כתב שעד כדי כך הדאגה בריאל מדריד גדולה, שהם ישבו מול מסך הטלוויזיה והתפללו שגארת' בייל יעבור בשלום את המשחק בבוסניה.
 
בסך הכל מדובר במכת פציעות בכדורגל בשבוע האחרון. עד כה 19 שחקנים בכל הנבחרות נפצעו ובהם גם דויד לואיז מפ.ס.ז' שייעדר חודש, גצה, אגוארו, דויד סילבה, ברארדי, אינסינייה, בנזמה, מוראטה, פוגבה, איבנוביץ', מאטיץ' ומאנולאס. הפצועים הבאים נפצעו קל וייעדרו רק כמה ימים כנראה: שוויינשטייגר, קומאן (צרפת), פירלו, קואנטראו, שיי גיוון (אירלנד) ושוערי האורנג' סליסן וקרול.
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ