תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"לא אפתה שחקנים מדורטמונד לעבור"

קלופ. היום יעביר את אימון הבכורה באדום | צילום: Gettyimages
קלופ בראיון ל"בילד": "לא אכפת לי כמה כסף אקבל לרכש"
ה"קלופמאניה" נמשכת. יורגן קלופ יעביר הערב אימון בכורה כמאמן ליברפול, ובתקשורת האנגלית ממשיכים לסקר את הגעתו לממלכה.
 
אקס דורטמונד קיבל את הג'וב של ברנדן רוג'רס שפוטר, אבל שיא השיאים שהוא גם יגור בפנטהאוז שנאלץ רוג'רס לפנות מיד עם פיטוריו. קלופ נצפה יחד עם  אישתו אולה, בספטון פארק ליד הדירה בה התגורר רוג'רס. מדובר בפנטהאוז ששוויו 1.2 מיליון ליש"ט, אבל קלופ ישכיר אותה ב-4,000 ליש"ט לחודש. הפנטהאוז צופה לפארק ולמשפחת קלופ תהיה גישה חופשית אליו.
 
 
בליברפול ישנה התלהבות רבה מהידיעה שהקבוצה רוצה את רוברט לבנדובסקי, כאשר לא מן הנמנע שגם השחקנים מתרגשים מהאפשרות - המגן והכישרון העולה ג'ו גומס, במקרה או שלא, צייץ על החלוץ אמש.
 

 

עם זאת, בראיון ל"בילד" הגרמני דאג להבהיר יורגן קלופ כי שחקנים כגון אובמיאנג או מרקו רויס כלל לא על הכוונת: "לא אפתה שחקנים מדורטמונד לעבור לליברפול. גם לא אכפת לי כמה כסף אקבל לרכש בינואר. אנחנו רק באוקטובר ואני אפילו לא יודע כמה משחקים נותרו לי עד סיום החורף".

 

הקשר אדם לאלנה צפה ביורגן קלופ במסיבת העיתונאים שלו במחנה הנבחרת לפני המשחק נגד אסטוניה ביום שישי ואמר שהוא התרשם מאוד מההגרמני: "הוא יכול להוציא ממני את המקסימום", אמר. "יש לי עוד משחק אחד בנבחרת, אבל אני כבר רוצה לחזור לליברפול ובטח יהיו שם דברים חדשים.

 

קלופ. לאלנה כבר מחכה לפגוש אותו (AFP)

 

התאכזבתי לראות את רוג'רס הולך, אבל בכדורגל יש תמיד שינויים. העונה שעברה היתה מתסכלת עבורי ופתיחת העונה הנוכחית גם כן, אבל אני מתכוון לעבוד קשה לחזור לשחק".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ