תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"עד הפרישה, אני רוצה לחזור לאמן בפרמיירליג"

\באנגליה התנאים האידיאליים לכדורגל\. אנצ'לוטי | צילום: Gettyimages
קרלו אנצ'לוטי הודה כי היה רוצה לחזור לאנגליה. ומה אמר על ריאל?

ה'קוריירה דלו ספורט' האיטלקי דיווח היום (שני) שקרלו אנצ'לוטי רוצה מאוד לאמן בפרמיירליג ושינה את דעתו ומוכן לאמן מינואר ולסיים את החופשה שלו בקנדה. "יש לי רשימה של דברים שאני רוצה לעשות עד לפרישה מאימון, ואחד מהם הוא לחזור לאמן בפרמיירליג", אמר המאמן האיטלקי.

 

אנצ'לוטי, ששמו הוזכר כמועמד לאימון ליברפול, היה בעברו מנג'ר צ'לסי כשנתיים וחצי. כאשר ז'וזה מוריניו קיבל את הג'וב בשורות הבלוז בפעם השנייה אמר אנצ'לוטי: "אני מקווה שרומן אברמוביץ' יחזיר אותי גם יום אחד לצ'לסי". אז הדברים נאמרו בצחוק, היום הם נראים אפשריים יותר מתמיד אם מוריניו יפוטר.

 

אנצ'לוטי אמר לעיתון האילטקי: "תנאי האימון והמשחק באנגליה הם הכי אידיאלים. יש שם אווירה אידיאלית לא רק למשחק עצמו, אלא לכל מה שסובב את המשחק. באנגליה אתה יכול לעבוד רגוע וגם אם יש עליך לחץ אתה עדיין מרגיש נינוח".

 

מאמן ריאל מדריד לשעבר אמר שיחזור לאמן באיטליה רק אחרי שיאמן באנגליה. על הבלנקוס אמר: "תמיד מבקרים אותך בקבוצה הזאת ותמיד יש בה לחץ. גם כשהולך ובטח כאשר לא כל כך הולך". כשנשאל על מה שוחח ארוכות עם רפא בניטס כששניהם נפגשו במפגש מאמני הצמרת של פיפ"א,

 

אנצ'לוטי הכחיש שבניטס שאל אותו על הלחצים בריאל מדריד: "הוא מכיר אותם טוב ממנו. הוא נולד בריאל מדריד, הוא אימן את הקבוצה השנייה שלהם. הוא יודע בדיוק להיכן הגיע".

 


"יודע לאן הוא הגיע" רפא בניטס (Gettyimages)

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ