תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גוטמן: "האם זה היה משחקי האחרון? בקמפיין הזה כן"

גוטמן: "האם זה היה משחקי האחרון? בקמפיין הזה כן"
המאמן הלאומי אחרי ה-3:1 בבלגיה: "שיחקנו נגד הנבחרת הטובה בעולם"

נבחרת ישראל סיימה הערב (שלישי) את קמפיין מוקדמות יורו 2016 בהפסד לבלגיה, 3:1. במשך מחצית וקצת עוד היו לכחולים-לבנים תקוות, אבל שער של מרטנס החל את המפולת ובסופו של דבר גם ככה בוסניה ניצחה את קפריסין 2:3 ועלתה ללא קשר לתוצאת המשחק של ישראל.

 

"אני יכול לומר ששיחקנו נגד הנבחרת הכי טובה בעולם היום", אמר אלי גוטמן בסיום, "שיחקנו משחק הגנה נכון וטוב. הייתה לנו תוכנית משחק לרדת למחצית ב-0:0 וככל שהמשחק יעבור לעשות חילופים התקפיים יותר, אבל ספגנו באיזור הדקה ה-60. היה להם חשוב לעלות למקום הראשון בדירוג העולמי. הפסדנו, אבל אני הולך עם הראש מורם, לא כמו שקרה לנו נגד קפריסין".

 

 

"לא היינו בשיאנו נגד קפריסין והם שיחקנו נכון וחכם", המשיך המאמן הלאומי, "אני לא מתכוון לסכם את הקמפיין, אבל אני אגיד זאת ככה: בלגיה, וויילס ובוסניה יותר טובות מישראל. עמוק בפנים האמנתי שאנחנו מסוגלים לסיים במקום השלישי ולשם כיוונתי. לצערי, לא הצלחתי, אבל אני גאה בבחורים האלה וברצון שלהם. מבחינתי מגיעה להם מילה טובה".

 

לשאלה האם זה היה משחקו האחרון כמאמן הנבחרת, ענה גוטמן: "בקמפיין הזה כן. אני רוצה לכבד את האנשים שמינו אותי. המשחק הבא רחוק ואנחנו נוציא הודעה מסודרת".

 

בן חיים. "אנחנו חייבים להשתפר" (אודי ציטיאט)

 

"אנחנו יוצאים מאוכזבים מהמשחק הזה" הוסיף טל בן חיים (הבלם), "הנבחרת עמדה עד הדקה ה-60 בצורה יוצאת מהכלל ומנעה מהבלגים להגיע למצבים הבקעה ויצרנו מצבים בעצמנו. את הגול הראשון היינו יכולים למנוע וגם השני לא היה מחויב המציאות".

 

"המשחק מול קפריסין ישב ועוד יישב הרבה זמן אצל השחקנים. עשינו לפניו הכנה מושלמת וקשה לי להסביר למה היינו אפתיים כי כולם רצו. עם זאת, בסופו של דבר אנחנו נמדדים עפ"י התוצאות. אני מקווה שנעלה ביום מן הימים נעלה לטורניר גדול, אבל אנחנו משחקים מול נבחרות גדולות. אנחנו רוצים מאד אבל חייבים להשתפר, זאת האמת".  

 

שוער הנבחרת אופיר מרציאנו: "כל ספורטאי מקווה לטופ, רצינו קיווינו אבל נכשלנו. במשחקים מול וויילס ובלגיה היינו יכולים להוציא יותר וזה פגע בביטחון להמשך. משם היינו צריכים להיאבק על הנקודות וההפסד לבוסניה בחוץ פגע בזה מאד. תפקיד השוער מצריך המון אחריות והוא מקרין הרבה ביטחון לשחקני ההגנה, אני מאושר לייצג את המדינה ואני מקווה לייצג אותה גם בהמשך עם כמה שפחות טעויות".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ