בוסניה תהיה מדורגת בפלייאוף, המשחקים באמצע נובמבר

בוסניה תהיה מדורגת בפלייאוף, המשחקים באמצע נובמבר מדוניאנין. בוסניה בפלייאוף? מי היה מאמין לפני שנה | צילום: AFP
הקרב על ארבעת הכרטיסים האחרונים: גם אוקראינה, דנמרק והונגריה מדורגות
בוסניה עלתה מהבית הישראלי לפלייאוף והצטרפה לשבדיה, נורבגיה, דנמרק, אירלנד, הונגריה, סלובניה ואוקראינה.


שמונה הנבחרות יתמודדו על ארבעת הכרטיסים האחרונים ויחולקו למדורגות ובלתי מדורגות לפי דירוג פיפ"א.  לפי הדירוג העדכני  ארבעת המדורגות הן אוקראינה (24), דנמרק (28) בוסניה (30) והונגריה (33). נורבגיה (34), שבדיה (45) סלובניה (46) ואירלנד (54) הן הבלתי מדורגות.


הגרלת הפלייאוף תתקיים ביום ראשון במשרדי אופ"א בניון, שווייץ והמשחקים עצמו יתקיימו בין ה-12 ל-14 בנובמבר (המשחק הראשון) ובין ה-15 ל-17 בחודש הבא (הגומלין).

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • עירוני ניר רמת השרון
    1
    מכבי אחי נצרת
    0
    Live
  • מכבי פתח תקוה
    3
    בית"ר ת"א/בת ים
    0
    Live
  • הפועל נוף הגליל
    0
    הפועל ראשון לציון
    1
    Live
  • הפועל עכו
    2
    בני סכנין
    1
    Live
  • מ.ס כפר קאסם סוהיב
    0
    הפועל רמת גן
    0
    Live
  • אפואל ניקוסיה
    3
    דודלאנג'
    4
    Live
  • פ.צ. באזל
    5
    קראסנודר
    0
    Live
  • קלוז'
    2
    לאציו
    1
    Live
  • דינמו קייב
    1
    מאלמו
    0
    Live
  • איינטרכט פרנקפורט
    0
    ארסנל
    3
    Live
  • פ.צ. קופנהגן
    1
    לוגנו
    0
    Live
  • חטאפה
    1
    טרבזונספור
    0
    Live
  • לאסק לינץ
    1
    רוזנבורג
    0
    Live
  • פ.ס.ו איינדהובן
    3
    ספורטינג ליסבון
    2
    Live
  • קרבח אגדם
    0
    סביליה
    3
    Live
  • ראן
    1
    סלטיק
    1
    Live
  • סטאנדרד ליאז
    2
    ויטוריה גימראייש
    0
    Live
  • רומא
    4
    בשאקשהיר
    0
    Live
  • בורוסיה מינשנגלדבאך
    0
    וולפסברגר
    4
    Live
  • אספניול
    1
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פורטו
    2
    יאנג בויז
    1
    Live
  • גנט
    3
    סט. אטיין
    2
    Live
  • לודוגורטס
    5
    צסק"א מוסקבה
    1
    Live
  • מנצ'סטר יונייטד
    1
    אסטנה
    0
    Live
  • פרטיזן בלגרד
    2
    אלקמאר
    2
    Live
  • גלזגו ריינג'רס
    1
    פיינורד
    0
    Live
  • סלובן ברטיסלבה
    4
    בשיקטאש
    2
    Live
  • וולפסבורג
    3
    אלכסנדריה
    1
    Live
  • וולבס
    0
    בראגה
    1
    Live
  • איחוד בני כפר קרע
    2
    מכבי בני ריינה
    4
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ