תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לוקה מודריץ' ייעדר לפחות שלושה שבועות

מודריץ'. ריאל תאלץ להסתדר ללא המנוע שלה | צילום: gettyimages
הקרואטי שנפצע בנבחרת מצטרף לחאמס, פפה, ראמוס, קרבחאל ובנזמה
הבשורות הרעות עבור ריאל מדריד ממשיכות להגיע בזו אחר זו. לוקה מודריץ' נפצע במהלך משחקה של נבחרת קרואטיה בסוף השבוע, והערב (רביעי) התבשרו הבלנקוס על היעדרותו לפחות בשלושת השבועות הקרובים. אגב, זו הפציעה ה-14 של סגנית אלופת ספרד מפתיחת העונה ואנחנו רק בחודש אוקטובר.
 
הקשר צפוי להחמיץ חמישה משחקים בעקבות הפציעה, ואלה המפגשים שאותם כנראה יראה מהיציע: לבאנטה, פ.ס.ז', סלטה ויגו, לאס פלאמס וגם את המשחק השני מול אלופת צרפת במסגרת ליגת האלופות.
 
 
הקרואטי מצטרף לרשימה ארוכה של פצועים הכוללת את חאמס רודריגס, פפה, סרחיו ראמוס, קארים בנזמה ודני קרבחאל. בהחלט כאב ראש לא פשוט עבור רפא בניטס.
 
מודריץ' רשם רק 45 דקות בניצחון קרואטיה על בולגריה 0:3 וזאת בעקבות הפגיעה ברגלו. במשחק החוץ מול מלטה הוא כבר לא נטל חלק לבקשת אנשי ריאל מדריד. הוא אותת בסיום המחצית הראשונה מול הבולגרים על כאבים ברגלו וכבר לא עלה למחצית השנייה. היום כאמור התברר כי הקשר סובל מבצקת בשריר הירך, שתיאלץ להשביתו תקופה.
 
לפני שקיבל את החדשות הרעות, הקשר עוד האמין שהוא יצליח לשחק מול פ.ס.ז' וניסה לפזר אופטימיות: "אני לא אצליח לשחק מול לבאנטה, זה בטוח, אבל אני מקווה מאוד להיות כשיר לליגת האלופות".
 
בניטס. ייאלץ לאלתר במחזור הקרוב (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ