בניטס מתגונן: "תמכתי בהשארת ראמוס"‎

בניטס מתגונן: "תמכתי בהשארת ראמוס"‎ בניטס וראמוס. \הוא הקפטן שלנו\ | צילום: Gettyimages
מאמן ריאל מנסה להרגיע את הרוחות: "לא שולט בסיפורים שממציאים עלינו"
ריאל מדריד תשחק בשבת נגד לבאנטה במשחק בו הקבוצה תחסר מספר שחקנים בגלל פציעות. לפני היציאה לפגרה דיווחו כלי תקשורת בספרד על תאקל ענק בין המאמן לסרחיו ראמוס. בניטס היה זה שטען, כי הבלם טעה כשגרם לפנדל בתיקו 1:1 נגד אתלטיקו מדריד. ראמוס לא נשאר חייב ועקץ: "רק מי שמנסה דברים עושה טעויות. אני לא אוהב את הביקורת של בניטס".


כעת מאמן ריאל מדריד מנסה להרגיע את האווירה. זאת לאחר שדווח שהשחקנים מרגישים שהוא לא חלק מהם וגם קארים בנזמה כעס עליו שהחליף אותו למרות שכבש וגם כריסטיאנו רונאלדו כועס עליו.


בניטס אמר: "אני לא יכול לשלוט בכל הסיפורים שממציאים על ריאל מדריד ולא מה שאומרים סוכנים של שחקנים. מי שהכי נלחם כדי שסרחיו ראמוס יישאר איתנו היה אני. הוא הקפטן שלנו והוא פנומן. הוא ממשיך להראות זאת בכל אימון. יש בינינו אפס בעיות. אני מופתע מכמות הסיפורים והשקרים בעיתונות ולצערי אנשים מאמינים להם".


לשאלה אם דיבר עם ראמוס אחרי המשחק עם אתלטיקו מדריד השיב: "אני לא רוצה לדבר על דברים בתוך חדר ההלבשה, אבל היתה שיחה רגועה מאוד בינינו".ראמוס. שיחה רגועה (gettyimages)


לגבי הדיווחים שכריסטיאנו רונאלדו כועס על המאמן שלא הצהיר בעבר שהוא השחקן הכי טוב אותו אימן אמר בניטס: "כבר אמרתי את זה המון פעמים. אם אתם שואלים אותי ככה אני אומר שכן". לשאלה אם באמת יש לו בעיות עם רונאלדו, חאמס רודריגס וראמוס אמר: "יש לנו חדר הלבשה בריא ואווירה נהדרת בין השחקנים. כולם פחות או יותר שמחים".


הוא נשאל האם הוא התקשר לגארת' בייל ואמר לו להגיד דברים טובים על רונאלדו הגיב: "מה שאני מדבר עם שחקנים זה בינינו. אני יכול רק להגיד שאין שום בעיה ביניהם, שניהם רוצים כל הזמן לנצח".


לגבי וירוס פיפ"א (הפציעות של שחקנים בנבחרות) והידיעה שלוקה מודריץ' יהיה שלושה שבועות בחוץ אמר: "הבנתי שיותר מ-20 שחקנים נפצעו בנבחרות. הבעיה של ריאל מדריד שהיא משחקת המון משחקים ותוסיפו לזה את השחקנים הבינלאומיים. היו לנו העונה תשע פציעות של שרירים ו-57 אחוז מהן בנבחרות" .מודריץ'. רוב הפציעות הן בנבחרות (gettyimages)


בניטס גם יצא נגד הטענות שהוא מאמן הגנתי ואמר: "בליברפול בעונת 2007/8 השגנו שיא שערים של 116 לעונה. בצ'לסי כבשנו 99 שערים בחמישה חודשים. בנאפולי פעמיים 104 שערים. זה מעיד על קבוצה הגנתית? צריך תמיד להדק את ההגנה בלי קשר".


לשאלה למה ריאל מדריד לא נראית טוב העונה אמר: "יש לנו אותם נקודות כמו שנה שעברה. אנחנו סיימנו שלושה משחקים בתיקו, הם הפסידו פעמיים באותה תקופת זמן. חסרה לנו יעילות בהתקפה. אשתי אמרה לי שהעונה אנחנו הולכים לזכות בהרבה תארים".


הוא נשאל אם היה רוצה את ראול בצוות שלו אחרי שהשחקן הודיע שיפרוש בסיום השנה ואמר: "כרגע הוא עדיין משחק. הוא פנומן. אם ירצה לחזור לריאל מדריד אתן לו יד, חיבוק ונדבר על זה".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ